• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Mce dosyası ile flaş kart yükleme

tunahan can

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
kork pa80
Hocalar elimde flaş karta göre uyumlu bilgisayar var eski ve xp sürümlü mce programınıda kurdum kartıda açabiliyorum silme işini yapıyorum doldurma işinide yapıyorum ama gel gelelim orkta kartın dolu olduğunu göstermiyor boş gösteriyor kartı nedendir acaba bi bilgisi olan varmıdır kart bozuk olsa hiç dolmaz disket yöntemiyle doldurabiliyorum aynı kartı ama programda dolduramıyorum acaba neyi yanlış yapıyorum bin dosyası olarak atıyorum ama olmuyo bilgisayar dolduruyo ama orkta okumuyo yada ben doluyo sanıyorum dolduramıyorum bu konuda yardım edrmisiniz bana saygılar

Cevap: Mce dosyası ile flaş kart yükleme

Orga bu karta ait seti de yüklüyormusunuz ?

ORG İLE KARTTA NEKADAR BOŞYER VAR ANLAMAK İÇİN
program > record (menü düğmesinin yanındaki) düğmesine bas kartının boş alan kapasitesini gör ve abort tuşuyla işlemden çık.

şuan kartımı disket yöntemiyle doldurdum zaten hocam bilgisayar yöntemiyle dolduramıyorum orktan karta format atıyorum bilgisayara takıyorum yükleme yapıyo ama ork dolu olarak görmüyor evet karta uyumlu set yüklüyorum

Disketler ile yükleme yapıyorsanız MCE ler uymaz. BACKUP lar uyar. disketleri hazırlarken sakın KOPYALA YAPIŞTIR yapmayınız, BACKUP ların incinde bulunduğu ve sonu .CRD diye biten klasörün tamamını numaralandırıp formatladığınız disketlerden 1 no lu disket PC ye takılı ilen maus ile .CRD klasörünü sürükleyip bırakınız yoksa asla yükleyemezsiniz 2. disket te hata verir. Bilgilerinize,