• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

md ali düzkaçan: yorumcular baron&yunus_53 :net arası müzik demosu

Cevap: md ali düzkaçan: yorumcular baron&yunus_53 :net arası müzik demosu

teşekkürler ellerinize ağzınıza sağlık abiler,çok güzel düet olmuş,

beğenmemek için hiçbir neden yok )) çok kalite bir çalışma. şarkıya giriş yapan kişi sanki ritim vuruşlarına biraz uymamış gibi geldi bana.

sevgili alinin,yunus abimin ve ademciğimin yüreklerine sağlık..ben böyle içten doğal olan herşeye bayılıyorumm..harikasınızz

Hay allah sürpriz oldu. Konu başlığını gördüğümde ben de bakakaldım. Biz bunu ne zaman yapmıştık diye düşünüp durdum. Yüreğinize sesinize sağlık siz güzel insanların. Çok ta güzel olmuş. İlk başta Yunus abim biraz geç girmiş esere. Sağlık olsun yine de çok güzel. Teşekkür ediyorum. Sevgiyle kalın değerli abilerim.

beğenmemek için hiçbir neden yok )) çok kalite bir çalışma. şarkıya giriş yapan kişi sanki ritim vuruşlarına biraz uymamış gibi geldi bana.

evet aynen.. sanırım tam konsantre olamadım parçaya;)

Hocam yüzlerce km ara mesafe var aramızda net üzerinden yapılan bir çalışma ve sistem olarak pc de alınan onboard ses kartları ile bir kayıt aman o kadarda ufak tefek nazarlık hatalar olsun demi sevgi ile kal herdaim kardeşim...

yunus abim yedi tabi hamsileriii ağırlık çöktüü hehehehehheşaka bir yana çok güzeldi.. 3 kere oldu dinliyomm

Hay allah sürpriz oldu. Konu başlığını gördüğümde ben de bakakaldım. Biz bunu ne zaman yapmıştık diye düşünüp durdum. Yüreğinize sesinize sağlık siz güzel insanların. Çok ta güzel olmuş. İlk başta Yunus abim biraz geç girmiş esere. Sağlık olsun yine de çok güzel. Teşekkür ediyorum. Sevgiyle kalın değerli abilerim.

Eline sağlık değerli kardeşim süpriz olsun istedik zaten sevgi ile kal kardeşim...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri