• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

MD..! İstekleriniz...Sürekli Yenilenecek..!

• Konbuyu başlatan ferit
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 459
  • Görülen : 143K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: MD..! İstekleriniz...Sürekli Yenilenecek..!

md altyapı bölümüne eklendi istediğiniz şarkı.oradan indirebilirsiniz.

yav arkadas amac burda paylasım yapmakmı yoksa mıllete ındıremesınler dıe sıkıntı yaratmakmı? gıdıosunuz garıp garıp upload sıtelerınden altyapıları upload edıosunuz yahu zippyshare denen mukemmel ve basıt bır upload sıtesı var burdan yapınkı hem sız rahat etmıs olursunuz hemde o altyapıyı ısteyen kısı rahatca ındırmıs olur yanı ındırmek ıstedıgım altyapıları garıp garıp yerlerden upload ettıgınız ıcın ındıremıorum ve emınımkı cogu kısıde bu sorundan dolayı sıkayetcıdır sadece bakıp gecmekden baska bısı yapamıorus lutfen bu dedıgıme kulak verın saygıdeger arkadaslar....

ayrıca 4shared.com turk telekom tarafından yasaklı sıteler kapsamına alınmısdır umarım bundanda haberınız vardır...

ferit kardes kurusa fidanın parcasını zippyshare ile upload edıp tekrardan verebılırmısın mumkunse...

Arkadaslar elinde su ezgi ilahilerin sadece müzigi olan varsa ve eklerse inanin cok sevinicez ,günlerdir ariyorum ama maelesef hic bir ilerleme kaydedemedim ,bu yardimida kücük cocuklarimiz icin istiyorum ,tek tekde olsa bulabilirsem inanin cok mutlu olucaz,simdiden tesekkürler...

1) camiye gidiyorum camiyi seviyorum ( diyanetin yaptirmis oldugu cocuk ilahisi)

2) karayüzüm ( emrullah coskun söylüyor)

3) tesekkür ederim allahim ( minik dualar grubu söylüyor)

4) Ümmet Senfonisi _ La İlahe İllallah ( Ömer Karaoğlu )

5) allahu allah (minik eller grubu söylüyor )

'saymadım kaç yıl oldu sen ellerin olalı ' elinde bu parçanın altyapısı olan arkadaşlarımız varmı acaba?? teşekk.

altay sana bayiliyorum link kirik

Timur selcuk-Ispanyol meyhanesi simdiden tesekkur ederim...

gülşen mucize rica ediyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 17 68.0%
  • Kararsızım

Oy: 7 28.0%
  • Hayır

Oy: 1 4.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri