• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Medeli dante tr junior

piyanistarya

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
roland
Medeli dante tr junior.
Bu yeni orgu gören , kullanan , alan varmı.
Yeni bir org.
Ritimleri nasıl. Yeni org olduğuna güncel ritimler olmalı.
Benim gibi bu orgu merak edenlere yardımcı olmanızı bekliyorum.

Cevap: Medeli dante tr junior

Bu org konusunda en iyi bilgiyi size Dr.Salim rumuzlu arkadaşımız verecektir.Kendisi bu konuda gerçek bir uzmandır.Özelden kendisine ulaşabilirseniz bir sorun.

Junior 690 adet sese sahip, bunun 66 tanesi Türk sample'ları. İki ses üstüste bindirebilir, lower kısmına 3. bir ses ekleyebilirsiniz. Ritim olarak toplam 298 adet ritime sahip, yine bunun 86 tanesi Türk ritimleri. Üzerindeki ritimler Dante TR modelinin seçme ritimleridir. Her türlü ritim mevcuttur. Ayrıca 10 adet user ritim hafızası bulunmaktadır. Bu alana Pootute programı vasıtası ile, Dante TR'nin ritimlerini yüklemek mümkündür. Cihaz 128 polifonidir. Ayarlarınızı saklamak ve geri çağırmak için 6 x 8 banka = 48 adet performans hafızası vardır. Kolay koma paneli hemen ekranın altındadır, tek dokunuşla istediğiniz tuşa koma verebilirsiniz. Mixer fonksiyonuyla drum, perc, acc'ler, lower, upper 1 ve upper 2 ses seviyelerini ayarlayabilirsiniz. Cihaza mikrofon veya dış ses kaynaklarını bağlayabilirsiniz. Cihazın açılma süresi 1.5 saniye kadardır. Akor sözlüğü, smart learning, midi kayıt vs. daha birçok özelliği vardır.

Bilgileriniz için teşekkürler. Tam benim istediğim gibi bir alete benziyor.
Ben 15 seneden beri org çalıyorum. Piyasadaki org çalan piyanistlerden daha iyi çaldığımı söyleyebilirim. Ama ben insanları eğlendirmeyi fazla sevmiyorum. Bunu birkaç kere denedim. Hemde para bile almadım. O bunu istiyo, o şunu istiyo ve insan yeter diyo biryerde. Zor meslek piyanistlik insanları eğlendirme.
Bende evde sevdiğim hoşuma giden şarkıları çalıyorum. Çalışma yapıyorum. Elimdeki orgu değiştirmenin vakti gelmişti. Hem sıfır, hem güncel, hemde destekleniyorsa bu alet alınabilir.
Çok pahalıda bir alet almaya gerek yok.
Ben pa800le ile insanları oynattım, yamaha A300 tr ile de...
Bir kerede medeliyi deneyelim:)

Bilgileriniz için teşekkürler. Tam benim istediğim gibi bir alete benziyor.
Ben 15 seneden beri org çalıyorum. Piyasadaki org çalan piyanistlerden daha iyi çaldığımı söyleyebilirim. Ama ben insanları eğlendirmeyi fazla sevmiyorum. Bunu birkaç kere denedim. Hemde para bile almadım. O bunu istiyo, o şunu istiyo ve insan yeter diyo biryerde. Zor meslek piyanistlik insanları eğlendirme.
Bende evde sevdiğim hoşuma giden şarkıları çalıyorum. Çalışma yapıyorum. Elimdeki orgu değiştirmenin vakti gelmişti. Hem sıfır, hem güncel, hemde destekleniyorsa bu alet alınabilir.
Çok pahalıda bir alet almaya gerek yok.
Ben pa800le ile insanları oynattım, yamaha A300 tr ile de...
Bir kerede medeliyi deneyelim:)

O zaman Hadi hayırlısı diyelim...

Medeli Klavyeleri ile ilgli paylaşımlarımızı

linklerinden takip edebilirsiniz...

Orgu almak için, İstanbulda ki ana bayi nerede acaba...