• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

medeli mc780

desert197

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
medeli mc780
Arkadaşlar Medeli mc 780 org aldım. Bu konuda yeni öğrenciyim..Bu orgda sd kart girişi var sd kart ile değişik ritim atabiliyormuyuz yardım ederseniz sevinirim.

Cevap: medeli mc780

Slm.Yarın size genel olarak bir bilgi verilecektir.

teşekkürler bekliyorum sabırsızlıkla

Slm.MC 780 Orgunuza uygun SD kart bulup google dan Medeli MC780 ritim diye yazarak google da arama yapın.Ritimleri bilgisayara indirin ve Kartınızın içine atın.Orgunuzun sağ tarafında MENU yazan bölüme girin ve döner fonksiyondan LOAD Yazan kısıma gelin.Döner fonksiyon un ortasına bastırıp okey leyın.Tekrar döner fonksiyondan LOAD STYLE Yazan yere gelip Döner fonksiyondan okey diyin.Çıkan ritimlerden hangisini yüklemek istiyorsanız o ritimi seçin ve döner fonksiyon ile okey diyiniz.Ritimleri tek tek yükledikten sonra MENU den çıkın ve Ekranın altından style yi seçip 231 ile 235 arası atmış olduğunuz ritimi seçip start a basarak çalmaya başlaya bilirsiniz.İyi günler.

teşekkürler verdiğiniz bilgiler için.Bende sdhc 8 gb kart var bu kartı taktığımda no card yazıyor.Format tipi olarak fat32,ntfs olarak ayrı ayrı denedim fakat kartı görmüyor

teşekkürler verdiğiniz bilgiler için.Bende sdhc 8 gb kart var bu kartı taktığımda no card yazıyor.Format tipi olarak fat32,ntfs olarak ayrı ayrı denedim fakat kartı görmüyor

Muhtemelen 2 sebebi var,1-orgun kendi hafizasi cok kucuk oldugu icin 8gbyi okuyamiyor
2-kartin ismi degistirilmismi?(eger isimlerde i, ö, ü gibi harfler varsa ondanda gormez.

Micro sd kart takın...

Slm.2GB Ta kadar destekler.Orgun üzerinde format atın ve bilgisayara takın.Bilgisayarda kartı açın ritim atıcaksanız style bölümüne şarkı atıcaksanız song bölümüne atın.

En kısa zamanda deneyeceğim hepinize teşekkürler ilginiz için