• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Medeli Md700 Hakkında

• Konbuyu başlatan jpn
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 9
  • Görülen : 8K

jpn

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Casio
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=FsN2qXouEdg"]Medeli md 700 pro org söylemek kolay .. - YouTube[/ame]

Bana güzel geldi sesler sizce nasıl ? Ritimlerde fena değil

Cevap: Medeli Md700 Hakkında

Bu kadar mükemmel çalmana rağmen, o kağnı arabasının üstünde işin ne? Derhal terk et. Duymuyormusun, alet resmen zırıldıyor. Senin sanatınında önüne geçiyor. Böyle oyuncaklarla oynacağına en azından 2. el (eski de olabilir) marka org' lara yönelirsen ufkun açılır. Temennim, kesenin yettiği kadar kaliteye yönel. Kal sağlıcakla derim. Not: You Tube' deki paylaşımında, zaman olarak, dakika 1.33 ve 1.48 ne demek istediğimi anlamşsındır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

bunu alcağına g600 al daha iyi

bunu alcağına g600 al daha iyi

Öyle işkembeyi kübradan atmayalım lütfen. Belki bu yavrumuz çok yetenekli olup maddi imkanları el vermemiş olabilir. Medelli ile uğraşan bir insana bir de son çıkan aleti öneriyorsunuz. İnsaf ya. Bende size Roland'ın, Korg'un, Yamaha'nın son çıkan modellerini öneriyorum. Sıkıysa al, hazır yiyici değilsen tabi. Derdim, kimsenin üstüne gitmekten ziyade olumlu yaklaşmaktır.

fena sayılmaz ama medelli işte.. ne kadar iyi? nereye kadar iyi?...

Canavar gibi çalmışsın tebrik ederim engüzel klavye senin olur inşallah

evet fiatına gore altta kalmayan bı saundu var
ev kullanıcısı ıcın fena degıl
maddı olarak ımkan elvermıyorsa klavye calmaya heveslıysen en azından ellerın klavyeden ayrı kalmasın dıye evde bulundurabılecegın bı cıhaz