• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Medeli tr j almak istiyorum yardım!!

Knyhndbll

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Öncelikle herkese merhaba. Bir düğün ve klavye geçmişim yok. Bu işlere el atmak istiyorum.bu klavyeyi araştırdım fakat çok fazla yorum bulamadım. Alsam beni üzer mi bu klavye ile düğün yapabilir miyim tavsiye eder misiniz. Yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi günler

Cevap: Medeli tr j almak istiyorum yardım!!

Bu cihaza 6 pil takıp düğüne gitmişliğim vardır.

Türk ritimleri, sesler, taksim meyanları, koması , pitchbendi ....

Alet iş bitirir. Fakat bu bitirme süreci biraz da tecrübeyle ilgili...

Ne aldığını, cihazın sana ne veridiğni bilmenle alakalı...

Salim hocam tabiki kişiden kişiye farklılık var. Ama geniş kapsamlı bir kullanıcı incelemeesi veya karşılaştırması göremedim. Orglardan anlamıyorum seslerine ve kullanışlılığına bakıyorum. Medeli dantel tr v2 çok hoş görünüyor ışıkları sesleri dizaynı ama benim bütçemi aşıyor. O yüzden bilir kişilere sormak istedim. Birde bu cihazla hiç pop takılan yok mu yav pop ritimlerini merak ediyorum hiç video bulamadım

Salim hocam teşekkürler dün bunların hepsine baktım içim ısındı alete. Bit sorum daha olacaktı. Cihazı aldığımda herhangi.bir güncelleme birşey yapmam gerekecek mi siteden ritim felan atıyoruz herhalde. Bunlar atılı bir şekilde mi geliyor. Biz yoksa sizin çektiğiniz videodaki şeyleri mi yapıyoruz. Teşekkürler cevaplar için

evet.. Cihazı kapalı kutu aldığınızda v2 olarak geliyor. Sonradan bir güncelleme yapmanıza gerek yok.

bence yeni başlayan için ve bir üst seviyeye hatta pro çıkabileceğin ve kendini geliştire bileceğin bir alet ben sana hiç bir şeye bakma al derim sesler ritimler çok süper hemde güncel öğrenme moduda var şimdiden hayırlı olsun eğer alırsan

düşünmeden al 3 gün önce aldım pişmanım neden daha önce almadım diye

1300 tl ye yamaha psr or 700 v2 buldum bir tane hangisini seçmemi önerirsiniz. Ve or 700 v2 nin plusıda mı var? Yolsa tam adı yamaha or 700 v2 plus mı?

1300 tl ye yamaha psr or 700 v2 buldum bir tane hangisini seçmemi önerirsiniz. Ve or 700 v2 nin plusıda mı var? Yolsa tam adı yamaha or 700 v2 plus mı?
or700 v2 plus ile DanteTR ve DanteTR Junior türk altyapısı aynı (v2 plusu da aynı ekip yapmıştı)

Or700, Juniordan gömlek olarak üstün bir alet...

Ama alet alıyorum derken bir hurdaya sahip olma..

seni sadece bu konuda uyarabilirim.