• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

merhabalar ben org alıcam hangisini alıyım sizce

Cevap: merhabalar ben org alıcam hangisini alıyım sizce

1.Seçenek : Pa600 Qt
2.Seçenek : Pa500 Tr

arkadaşlar hiç tavsiye veren yok degerli bilgilerinizi bekliyorum.

Slm:DANTE TR Nin özelliklerini size sunmak için ve yardımcı olamak için ön bilgi vermek istiyorum.Bu fiyata alınabilecek en güzel aletlerden ( DANTE TR ) nin farkı:MP3-WAWE-AUDIO-MİDİ OKUYOR.3:SES BİNDİRME VE AYRI AYRI EFEKLENDİRME-DOKUNMATİK 7 inç EKRAN-GÜNEŞTEN ETKİLENMEYEN YAZILARI VE EKRANI PARLAK RENKLİ EKRAN-AOUDIO KAYIT YAPAR VE MİKRAFONUNU TAK ÇAL SÖYLE AOUDIO KAYIT YAP.USB FLASH BELLEK-128 MB BOŞ HAFIZA YANİ 1000 AD RİTİM HAFIZAYA ATMA-KOLAY KULLANIM İÇİN PROGRAM ATANABİLİR 2 AD POTANS-PERFORMANCE MEMORY-RİTİM YAZIMI-16 KANAL MİDİ YAZIMI-USB DEN DİREK RİTİM SES ŞARKI OKUTMA-VE DAHA SAYAMADIĞIM BİR ÇOK ÖZELLİK.Karar sizin.İyigünler.

Ramazan hocam tskler gorustum ve dante tr almaya karar verdim yapmis oldugunuz yorumlar icin tskl ederim

Ramazan hocam tskler gorustum ve dante tr almaya karar verdim yapmis oldugunuz yorumlar icin tskl ederim

Slm:DANTE TR Yi aldığın zaman sormak istediğin bişey olursa hiç çekinmeden bizi arayıp,İstediğin herşeyi sorabilirsin.Dante tr teknik danışmanı RAMAZAN KAYNAK:05303409931.İyi günler.

Slm:DANTE TR Yi aldığın zaman sormak istediğin bişey olursa hiç çekinmeden bizi arayıp,İstediğin herşeyi sorabilirsin.Dante tr teknik danışmanı RAMAZAN KAYNAK:05303409931.İyi günler.

çok tşkler hocam ilginiz için.

besbur hocamdan aldım cihazı tşkler.

Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Çok yerinde ve zamanında bir seçim olmuş.
Dante TR ailesine hoş geldiniz...

Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Çok yerinde ve zamanında bir seçim olmuş.
Dante TR ailesine hoş geldiniz...

çok tşkler hocam hiç çalmayı bilmiyorum ama ögrenicem inş

çok tşkler hocam hiç çalmayı bilmiyorum ama ögrenicem inş

Ritimler o kadar şahane ki, ritmi açtığınızda parmaklar kendiliğinden size sormadan başlıyor çalmaya :) Kısa sürede çok yol alacağınıza eminim...