• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Mesleğine, farklı enstrümanlara, farklı düşüncelere saygı gösteren müzisyenlere

• Konbuyu başlatan kuvayi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 18
  • Görülen : 2K
K

kuvayi

Misafir
Hepiniz muhteşemsiniz. Müziğimiz sizler sayesinde yükselecektir. Emin olun buna.
Farklılıkları zaman içerisinde algılayacak olanlara da inancım devam etmekte.

Saygılar,

Cevap: Mesleğine, farklı enstrümanlara, farklı düşüncelere saygı gösteren müzisyenler

Günceldir :)

Cevap: Mesleğine, farklı enstrümanlara, farklı düşüncelere saygı gösteren müzisyenler

İLK ÖNCE BU KONUYU AÇTIGIN İÇİN KENDİ ADIMA TŞK ÖZELLİKLE PİYANİSTLERİN ÇOK DEĞİŞİK YÔNLERİ VAR SIRADA BİR ESERİ ÇOK DEĞİŞİK TARZLARDA ÇALABİLİYORLAR BUDA PİYANİSTLERİN ENGÜZEL ÖZELLİĞİ VE SONU YOK KULLANDIĞIMIZ ENSTRUMANIN GÜN GEÇTİKÇE YENİ ŞEYLER ÖĞRENİYORUZ BİRAZDA ISTEMEKLE ALAKALI BİRŞÉY SABIR YETENEK BİRSEYİ ÇOK İSTEDİNMİ GERÇEKTENDE COK GUZEL SEYLER ORTaYA CIKIYO

Karakter gelişimini tamamlamış bir insan zaten iyi bir anne-baba,eş,arkadaş,yoldaş olur.hele bir de müzikle uğraşıyorsa yapılan bütün müzik türlerine saygı duyar,elindeki ile yetinmesini bilir,sürekli öğrenmeye açıktır,başkalarının yeteneklerini kıskanmaz daha iyi olmaya çalışır,müzisyenin sorunlarına duyarlıdır,basit seviyesiz tartışmalara girmez,yardımseverdir,yardım etmektende istemektende çekinmez.samimi ve güvenilirdir.kişi haklarına saygılıdır,ülkenin sorunlarına karşı duyarlıdır.

Tellısaz aynen hocam katılıyorum sıze hocam kıskanclık degılde ozentı olayı var bende acemı oldugumdan galıba

Müzisyen olmak; aynı ruh ve duygu içerisinde olmaktır bana göre.
Bu site; sadece org modellerinin karşılaştırıldığı veya düğün ve restaurant programı yapanların talepleri ile ilgili bir site ise, beni modaratörler veya adminler şimdi ve hemen üyeliğimi silsinler bu siteden...

günceldir....

daha güncel

Burası Sadece Müzisyen.. enstruman değil.. Müziğin.. Duyguların.. Dostlukların paylaşıldığı bir ortamdır..