• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

meyankolik usta için s, Özdemir

Ali Nalbant

Süper Paylaşımcı
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA300 pa600 pa900 pa3x
Bağlandim birkere Selahattin Özdemir

Ekli dosyalar

• BAGLANDIM BIRKERE .MP3
    4.5 MB · Görülen: 326
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: meyankolik usta için s, Özdemir

Teşekürler saol varol dostum.

çok teşekkürler usta harika paylaşımlar sunuyorsun.lütfen devamı olsun.

ayrıca beklemek zor geldi sevgilim sana adlı şarkıyıda eklermissiniz rica etsem.

Linkler ölmeden indirin

ellerineze saglık bu org sesiyle bir tane (bu izzet yıldız hanın parcası müslümde söylüyor gerciği ben org yapımını daha iyiyi buluyorum (yaprak gibi düştüm yerden alsana) (birde emrahın dön sevgilim dön var ayrılıgına dayanmaz kalbim ) aparmısınız beni yanlış anlamayın evde sara hastası bir kızım var ne zamandan beri siterelere haykırıyorum yaparmısınız diyorum kimsede ses yıok tabi sadece kefi müzikte buldum bir tanane onuda izzet yıldız handan sözleri biraz silinmiş içinde hala izzet yıldız han sesleri geliyordu bende sildim bu org sesiyle yapabilirmisiniz sizve mumkunmu sadece kızımın hatrı için ne olursunuz ben bu sarkıyı sitelere yazmaktan bıktım ama yapan yok egerki alllah rızası için yaparsanız allah razı olsun yapmasanızda allah razı olsun sizlerden özür dilerim kötü bir kelime kullandımsa (yukardaki bir müzik var baglandım bir kere o tonda olsa sevinirim sesleri çok hoşuma giiti