• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

meyhane son durağım demo (BARON_)

• Konbuyu başlatan BARON_
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 12
  • Görülen : 3K

BARON_

Paylaşımcı Uzman Üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.tarcin-fm.tr.gg
sevgili dostlar bu benim tm muziğe ilk yükledıgım demo ıdı o zamanlar kuru kayıttı yeniden okudum bu defa bu akşam yorumlarınızı bekliyorum teşekürler sevgi ile kalın herdaim...

büyük keyifle dinledim herzamanki gibi yine etkileyici sestonunla gayet iyi yorumladın ilkini dinlememiştim ama bu çok harika hemen arşive ekliyorum ağzına sağlık baron kardeşim.sağlıcakla kali inşallah.

büyük keyifle dinledim herzamanki gibi yine etkileyici sestonunla gayet iyi yorumladın ilkini dinlememiştim ama bu çok harika hemen arşive ekliyorum ağzına sağlık baron kardeşim.sağlıcakla kali inşallah.

çok sağol abilern gülü ilki webkem mikrafonu ile idi ilk burda paylastığım demo idi kismet yeniden okumak bu aksama nasipmiş sevgi ile kal abim herdaim...

dosttum bu tur muzik dinlemek ayri bir zevk inan senin sesinden dinlemekte apayri bir zevk agzina diline saglık helal olsun

Valla muhteşem olmuş sevgili dostum. Ağzına sağlık. Hem parça güzel, hemde senin yorumun. Dinlemek de bir zevk. Paylaşım için sağol.

Valla muhteşem olmuş sevgili dostum. Ağzına sağlık. Hem parça güzel, hemde senin yorumun. Dinlemek de bir zevk. Paylaşım için sağol.

çok sağol abilerin gülü allah razı olsun
biliyorsun abim ilk demomdu bu benim burda paylastıgım ve o zaman kayıt programım yoktu kuru kayıttı bunu ne zamandan beri okumak istiyordum kismet bu aksama imiş sağol abim güzel yorumların için sevgi ile kal herdaim...

selamlar baroncum tam pc yi kapatiyim derken hadi bir daha bakayim dedim seni gördüm dinledim siseyi yarim birakmistim mevzuya girince tümünüde yuvarladim cok sevdigim bir sarkidir sende hakkini vermissin yüregine saglik sagol güzel kardesim ,saygilarimla

selamlar baroncum tam pc yi kapatiyim derken hadi bir daha bakayim dedim seni gördüm dinledim siseyi yarim birakmistim mevzuya girince tümünüde yuvarladim cok sevdigim bir sarkidir sende hakkini vermissin yüregine saglik sagol güzel kardesim ,saygilarimla

aman abim desene sana şişeyi devirttik sağol afiyet olsun abim sevgi ve saygılarımı sunuyorum sevgi ile kal herdaim abim ....