• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

microsofttaki tuvalet temizliycisi (inanamayacaksınız)

yunus_53

paylaşımcı üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
XD9 PLUS 3
Microsofttaki Temizlikçi Bir adam Microsoft sirketine is icin konusmaya gidiyor, Microsoft sirketinde Tuvaletci olarak ise alincaktir HR-menajeri ile gorusup tikanmis bir lavaboyu temizleyip testten geciyor. HR.menajeri testten gectigini ve kendisine hangi gun saat kacta isbasi yapabilecegini email yolu ile bildirecegini soyluyor Adam bilgisayari olmadigini ve dolaysiyla email kullanmadigini acikliyor HR menajeri, uzgunum ama emailiniz yok ise siz sanal olarak varsayilamazsiniz ve dolaysiyla sizi işe alamayiz diyor Adam caresiz disariya cikiyor, ne yapsam etsem derken,cebindeki 10 dolar ile supermarktten 10 kilo kiraz aliyor Kapi kapi gezerek kirazlari satiyor ve 2 saat icinde sermayesini 2’ye katliyor. Bu sekilde ekmek parami cikarabilirim deyip her gun sabah erkenden cikip kapi kapi kiraz satiyor ve her gun sermayesi buyuyor Derken, kucuk bir kamyonet aliyor ve satisa devam ediyor. Az bir zaman sonra buyuk bir kamyon ve bir kac tane kucuk kamyonet aliyor 5 sene geciyor... Bu adam su anda Amerikanin en buyuklerin arasinda yer alan bir nakliyat sirketinin sahibi Ailesinin gelecegini dusunerek bir sigorta yaptirmak istiyor ve sigorta sirketi kendisinden email adresi istiyor. Email kullanmadigini soylediginde, sigortaci ilginc, emailiniz olmadan buyuk bir holding kurmussunuz, birde emailiniz olsaydi acaba neler yapabilirdiniz diyor.
Adamin cevabi ise oldukça ilginç: emailim olsaydi su anda Microsoft’da Tuvalet temizliyordum... sonuç: ne öğrendik: (1)internet herzaman çözüm değildir. (2)emailiniz olmayıp azimle çalışıyorsanız , milyoner olabilirsiniz. (3)ben yokum..!!:):):)kiraz satmaya çıktım.!!!:):):)

Cevap: microsofttaki tuvalet temizliycisi (inanamayacaksınız)

Wooooww müthişsin abi paylaşım için teşekkürler "Ne öğrendik" sonucuda güzel :) bende de 10-15 farklı yerlerden mail adresim var nazar değmesin :p

Wooooww müthişsin abi paylaşım için teşekkürler "Ne öğrendik" sonucuda güzel :) bende de 10-15 farklı yerlerden mail adresim var nazar değmesin :p

o zaman tuvaletçiliğe daha yakınsın demekki:D:D:D (şaka tabiiki)

Keşke her şey bu kadar kolay olabilse... Bu hikayeye bakarsan, Türkiye' de manavların bir kaç holdingi olması gerekirdi.:D Bence tuvaletçiler daha fazla kazanıyor.:D:D Paylaşım için teşekkürler.

benim meslegim tuvalet temizlikciligi ger gun 20 den fazla tuvalet temizliyorum.

e mail olayi guzelmis,tesekkurler.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

Geri