• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Midi transpoze yardım!

• Konbuyu başlatan OTS
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 8
  • Görülen : 3K

OTS

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha Psr a3000, Ud
Komalı parçaları transpoze yaptığım zaman komalar kayıyor! Bunu nasıl halledebilirim ayrıca transpoze yapılmış haliyle nasıl kaydederim.:confused:

Yok mu bu işi bilen yoksa çok kolay bir şeyimi beceremedim?

Ben org üzerinde nasıl oluyor diye sormuştum?

Ben de korg'a döneceğim herhalde basit bir soruya bile cevap alamadım hayret!

vay bee tehditte hazır ....

sitede çok bilen arkadaşlar vardı? kimse cevap vermiyor mu?

nerede o çok bilenler?

(bu arada soru cevap kısmında batuh cevap yazmış vakti zamanında hazırladığım bi videonun linkini koymuş saolsun)

Videonu izledim eline sağlık olayı anladım.Aslında o menüye girmiştim ama 9. ve 10.kanal işini bilmiyordum! Bu arada tehdit değildi o kelimelerim cevap alamayınca sinirlenmiştim! Ayrıca başkalarıyla polemik yaşayıp cezayı Yamaha kullananlara kesmeyelim Salim bey! Zaten ben de dahil sitedeki bir çok arkadaş çalışmalarınızı taktir ediyor.Örneğin ben maaşıma veya müdürüme kızıp bunun acısını öğrencilerimden çıkartmamam lazım değil mi?

benimkisi genel bi serzenişti... (insanlar genelde yamaha ile ilgili yardım alamadıkları zaman ben korga geçecem die tehdit ederler... son mesajda da böyle bir korg kelimesi görünce öyle demek zorunda kaldım.)

çok bilen abiler vardı beni susturmak isteyip te ayağımı kaydıranlar, can başarın yalakası, yamahanın bilmemnesi... gibi laflara şahit oldum, gördüm. Çok bilmişliğim yüzünden oram buram oynuyormuş... Bu ithafları gözümle görünce elimi ayğaımı çektim sanal alemden. Piyasayı onlara verdim yapsınlar bu işi die...

Sadece uzaktan takip ediyorum, her konuya cevap yazmıyorum. O yüzden dedim Nerede o çok bilmişler die...

Benim, şahsına ait bi lafım yoktu, sadece korg kelimesi gördüm die ilk cümlemi tehditmiş gibi algıladığım için öyle yazdım. Diğer cümlelerin seninle bi ilgisi yok abicim...

aslında amacım birilerinin acısını başka birilerinden çıkartmak değil ama, şimdilk vaziyet bunu gösteriyor. O yüzden ilgisizliğimden dolayı özür dilerim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Öyle kelimeler etmişlerse ayıp etmişler! Siz canınını sıkmayın. V1 deki ritmlerinizi hala kullanıyorum.Diğerleri de paylaşım yapsalar keşke.....