• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Mısket-kurusaz Roland bk5

Cevap: Mısket-kurusaz

demolar için teşekkürler.tonlar gayet güzel geliyor.aleti merak edenler için demoların devamını bekliyoruz

tesk ederım gercekten roland ı ozlemışiz :)) 3 gundur tyros a elımı atmadım roland yuzunden.. oysakı onla calısıcam ramazan sonu ama daha hıc bısey hazırlıyamadım :))

Moderatör tarafında düzenlendi:

müthiş ses..... tebrikler fatih

ben sadece balanslıyorum sesın yazılımında ve bu klavyede emegı olanları ben kutluyorum tesekkurler ROLAND TURKIYE......

fatih bey tebrikler misket demo istemiştim kırmamışsınız,tekrar teşekkürler...

fatih kardes özel mesaj gondermıstım ritim istegi onu umarım okudunuz böyle bir ritim varsa elınızde paylasırsanız cok sevınırım 1. ve 2. varyasyında normal çiftetelli ritmi çalacak 3.ve4. varyasyonda çiftetelliyi çalacak bir ritim arıyorum saygılarımla

arkadaslar ben hıc bısey yapmıyorum yazılmıs rıtımlerle demo yapıyorum...fazla bı zamanım olmuyor elımde tyros 3 var onunla cok ilgilenmem gerekıyor aletı aldım hıc bısey yapamadım ramazan bayramında dugunler baslıyor o nedenle ıns ıstegınızı klavyenın genel mod ları yerıne getırcektır hocam......saygılar

4 telli vahde rıtımlerden demo rica edıyorum ... elktro 4 telllı :) elineze sağlık paylaşımlar için tşk ederiz :)