• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Moss board araniyor

pyst79

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA1000 & BREATH CONTROLLER
arkadaşlar moss board arıyorum uygun fiyata birde bunun piyasası ne kadardır bilen varmı?

şuan elimde yok ama gelecek fiyatı 500 euro

arkadaşlar moss board arıyorum uygun fiyata birde bunun piyasası ne kadardır bilen varmı?

selamlar,

bende triton extreme var mossboardlu mossboarda ses atma vs...youtubeta bazı videolarda gördüm özelliklede spiros kottis kullanıyor ve süper mossboard sesleri var.mossboarda nasıl atılıyor sesler bilginiz varmı acaba?

valla arkadaşım bende hiç kullanmadım bilmiyorum moss board bulursam bir tane triton alıcam uygun fiyata eger moss board bulamazsam almıcam triton yoksa bir işime yaramaz bende sesleri için istiyorum zaten:)

hocam hayırlı işler :) .bendeki mossboardta batı sesleri var.kurcaladık nası kullanıldığını bulduk hatta on numara keman sesi editledik.yalnız F bankasına hükmediyor mossboard F bankasına nasıl ses atacaz onu bulamadık.F bankasına ses atamazsan mossboard bi halta yaramaz.yani aslında çok güzel ama bize özgü sesleri atamadıktan sonra güzel olsa ne yazar...:D..

Cevap: Moss board araniyor

moss konusunda yardımcı olabiilirim triton mu trinity mi? triton moss bord 1000tl trinity moss bord 1900tl

Cevap: Moss board araniyor

arkadaşlar moss board seti lazım acilen nerden bulabilirim internetten bulabilirmiyim yada nerden satın alabilirim arkadaş için gerekli acil bekliyorum bir cevap teşkler