• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

mp3 Rumeli Ritimleri

omerercan

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Merhaba arkadaşlar,
FL Studio ile yapmış olduğum rumeli taverna ritimlerini sizlerle paylaşıyorum. Düğünlerde veya çalışmalarınızda kullanabileceğiniz ritimler mp3 formatındadır. Ben şimdilik 5'er dakikalık koydum ama isteyen arkadaşlar olursa istediği düreye kadar uzatabilirim. Ritimler sadece bir kısımdır. (yani roman ritimlerinde biz genelde 3 farklı ritim kullanırız)

Esenlikle kalın....
:D

Cevap: mp3 Rumeli Ritimleri

alt yapıya hiç basmasaydın daha iyi olurdu armoni ve akoru isteyen istediği tondan basardı....

Faruk Bey, sade ritm olarak daha iyi kullanılabilir diyorsanız o şekildede paylaşım yapabilirim?

evet bence de size zahmet olmasza sadece ritimleri paylaşırsanız daha makbule gecçer

İndiremedim ... bir kontrol lütfen

Explorerin eski sürümü malesef siteyi desteklemiyor, mozilla veya chrome yüklemeniz gereklidir. sade ritimleri yarın ekleyeceğim.:rolleyes:

teşşekkürler şimdiden sade ritimleri bekliyorum..

Ritimleri yükledim bakabilirsiniz...

indiremiyorum mega diye bi program çokıyor nasıl indirebilirim.

yukrıda belirttiğim gibi explorer'in eski sürümü siteyi desteklemiyor güncellemeniz yada mozilla, chrome kurmanız gerekiyor.