• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Mr.Sax Demo Uzun ince Bir yoldayım jazz

• Konbuyu başlatan okan09
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 22
  • Görülen : 8K
Cevap: Mr.Sax Demo Uzun ince Bir yoldayım jazz

:) Bende siz scala var deyince sevinmiştim :D ileride size bazı sorularım olacak

benim Hd ler gidince ne var ne yok silindi tekrardan programların peşindeyim ,tarz olarakta etnick müzik ve funk tarzı hoşuma gidiyor bana önerebileceğiniz vst ler nelerdir ? bide nereden soundfont ses indirdiysem hiç biri işe yaramaz,soundfont sesler gerçekten kötümü ? şimdi sese göre vst aramaktayım,mesela sadece keman vst si veya sedece acordion vst si gibi,saxlabıda deniycem,teşekkürler.
Hocam bende maalesef etnic tarza yabancıyım :( ..Yalnız bildiğim "Etnic World" diye bir vst var içeriğini bilmiyorum bir araştırın isterseniz...Sample Tank2 de de etnic adı altında bazı sesler var ama işinizi görmez çok yüzeysel...Soundfont seslerin içlerinde iyileri var kötüler var denemek lazım hocam...

selamlar.bu vst bende var.kurulumunu yaptım.fakat laptopumda kullanmak istiyorum klavyem ile.sizce üstündeki ses kartı yeterli olurmu? yada harici bi ses kartımı almalıyım teşekkürler :)

güzel güzel ben çok beğendim...
ayrıca bender ile fazla oynamaman oluşabilecek gizli macun etkisinden korumuş seni :)

çiftetelli, edizurna,lesli gibi demoları dinlemekten sıkıldım artık...
böyle farklı renklerden, farklı lezzetlerden demolar görmek eminim benim gibi bir çok üyeyi mutlu ediyordur...

selamlar.bu vst bende var.kurulumunu yaptım.fakat laptopumda kullanmak istiyorum klavyem ile.sizce üstündeki ses kartı yeterli olurmu? yada harici bi ses kartımı almalıyım teşekkürler :)

güncelll....

okan09okan09

Moderatör tarafında düzenlendi:

ben çok beğendim dostum,keyifle dinledim.sax çok başarılı çalınmış özellikle.
jazz formunda güzel bir işçilik.4.44 deki modülasyona ayrı bir alkış tabii ki...
Ritm ve variasyonları çok şık.Bunun yanında alttaki pianolar için belki başka işler düşünülebilirdi.Zaman zaman sax çalımındaki güzelliğe ayak uyduramadığı yerler var,mesela 1.32 deki gibi...
bu tarz çalışmaları seve seve ve zevkle diniyorum.forumda bu donanımda arkadaşları görmek ise beni ayrıca mutlu ediyor.
paylaşım için teşekkürler ve iyi çalışmalar dilerim...

Ch.

okan09okan09

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ben indiremeden 4shared.com'u kapatmışlar. Link çalışmıyor.

latency ayarları için asio4all yüklemen lazım ama tadı olmaz,ses kartı ile kullanman kullandığın vst nin gerçek rengini ortaya çıkartır bazı sesler ses kartı olmadan zırıltılı çıkıyor malesef.

özelden msj attım msn den eklermisin beni okancım teşekkürler

paylasım icin cok teşekkürler.hayran kaldım resmen harika calmıssınız abicim. ellerinize sağlık. bide bisi sorucam size aynı soruyu belki bir defa daha sormus olucam affola şimdiden.ben bu vst dediginiz sesleri nasıl kullanabilirim abilerim ? yamaha tyros 2 klavyem var bar programlarımda kullanmak isterim acıkcası bu tarz gercek sesleri.
program mı bu dediginiz vst olayı. hp g62 laptopumda acaba kullanabilirmiyim öyleyse abiler ? fazla oldum ama cevaplarınız ve anlayısınız icin cok cok teşekkür ediyorum