• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Msn' de Kimse Online Gözükmüyor ! Olan Oldu MSN Çöktü

TEKİNOĞLU

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Bağlama, Pa-80 ve Or-700 TR V1
Bilgisayar başına geçip MSN’lerini açan kullanıcıları bir sürpriz karşıladı. İşte şimdilik geçici çözüm...

İnternet kullanıcıları arasında yaygın olarak kullanılan Windows Live Messenger programını açan kullanıcılar listelerinde kimseyi göremeyince şaşırdı.

Listeler ya eksik ya da kimse görünmüyor. Çoğu zaman çevrimiçi görünen kişiler aslında çevrimdışı, çevrimdışı olanlar ise çevrimiçi durumda. Çevrimdışı görünme sorununun yurtdısında da yaşantığı belirtiliyor. Konuyla ilgili Microsoft cephesinden henüz bir açıklama yapılmadı.

Geçici çözüm:

Listenizdeki kişiler çevrimiçi olarak görünmese de attığınız mesajlar karşı tarafa ulaşıyor.

ÇÖKÜŞ SEBEBİ BU MU?

Window Live Massenger programının çöküşüyle ilgili olarak internet ortamında çeşitli yorumlar dolaşıma girdi. Bunlardan en çarpıcı olanı ise orijinal windows kullanımını sağlamak için Windows şirketinin başvurduğu bir uyarı olduğu yolunda...

Cevap: Msn' de Kimse Online Gözükmüyor ! Olan Oldu MSN Çöktü

msn kişi listesi görünmüyor bazen 1 -2 kişi online görüne biliyor bunun çözümü için ne gerekir bilmiyorum ama microsoft durumu düzeltecektir.

Msn messenger bende sorunsuz şekilde çalışıyor yaw :D

Dün bi dosya alacam arkadaştan çevrimciyiz ikimizde o beni göremiyo bi türlü,ben onu görüyorum,titreşim yolluyorum olıyo ama ben çevrimdişiymişim deli olduk,demekki sebebi buymuş.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri