• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

muğla dalyandaki barımıza gitarist solist

attractor

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa1x
arkadaşlar.. muğla dalyanda yaz sezonu boyunca mayıs başından ekim sonuna kadar 6 ay boyunca dalyanın en iyi barında yabancı repertuvarı olan blues jazz ve rock okuyabilecek gitarist solist arkadaş arıyoruz.. kalacak yer ( barın üstündeki daire ) + yemek işletmenin sorumluluğundadır.. aylık ücretse tatminkardır.. haftalık veya aylık olarak da alabilir ücretini.. eğer tutumlu bir arkadaşsa sezonda en kötü 15-16 bin tl kenara atabilir.. yenilenen bar dekoru ve sahnesiyle elit müşteri grubuna ( İngiliz ağırlıklı ) hitap edecek gitarist arkadaş arıyoruz.. ilgilenen arkadaşlar ilkercetin75@yahoo.com adresinden ulaşabilirler..

Cevap: muğla dalyandaki barımıza gitarist solist

Yaş sınırı varmı ....

Cevap: muğla dalyandaki barımıza gitarist solist

var var da da keşanlı sana yaş nedirki be ya....hem sen canım ROLAND GW-8 satttın ya vay be deretleri kederi atacak yer aryon süper bi yer orası.kral mezarları doğa manzara mütiş.akşamları gelrim ben de sana yardıma ....hem ben GW-8 alcem bakar ağlarsın klavyeme nasıl sattım lan ben bunu deye.........

bu arada atraktor kardeşim işalla kafanıza göre bi arkadaş bulursunuz.benim ki sadce şakadır