• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

muhteşem canlı performans fatih erkoç kerem görsev

samsonthe

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha tyros 4 yamaha s 90
arkadaşlar umarım içimizde caz müzik sevenler vardır karşınızda 2 üstad kerem görsev ve fatih erkoç sadece izleyin ve dinleyin tek kelime muhteşem sevgilerimle

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=2sAx3k7kqho&feature=relmfu]Fatih Erkoç & Kerem Görsev Caravan Yankılar - YouTube[/ame]

Cevap: muhteşem canlı performans fatih erkoç kerem görsev

ikiside üstad adamlar tam bir müzik şöleni olmuş.paylaşım için teşekkür ederim.

tek kelime ile müthiş.çok zevk aldım.her ikiside çok takdir ettiğim harika müzisyenler.çok teşekkürler samsonthe.harika bir müzik ziyafeti.

gerçekten muteşem bir performans herbiri çok ayrı iyi müzisyenler zevkle dinledimmm

tek kelime ile müthiş.çok zevk aldım.her ikiside çok takdir ettiğim harika müzisyenler.çok teşekkürler samsonthe.harika bir müzik ziyafeti.

hep özenmişimdir bu 2 büyük sanatçıya evet gerçekten muhteşemler

.
Harika bir müzik ziyafeti,

Paylaşım için Teşekürler...

ben teşekkür ederim saygılarımla

Fatih erkoç ülkemiz için çok çok önemli bir isimdir hocam.. maalesef bir okadarda değerini bulamamış bir isimdir.. benim gözümde ülkemizin en iyi erkek vokali dir kendisi ve bu sözümü bir çok eleştirmen de dile getirmiştir zaman zaman.. ayrıcada sadece şan değil müziğin her yerinde profesyonel bir müzisyenlikle bulunabilen Allah vergisi mükemmel bir yetenektir.. bir bakarsınız piano çalarken birden ud çalmaya,, trompet, trombon hatta keman çalmaya, klasik ve bas gitar çalmaya başlar... hani derlerya dört dörtlük! bence ustaya bu terim bile az... teşekkürler paylaşım için...

Fatih erkoç ülkemiz için çok çok önemli bir isimdir hocam.. maalesef bir okadarda değerini bulamamış bir isimdir.. benim gözümde ülkemizin en iyi erkek vokali dir kendisi ve bu sözümü bir çok eleştirmen de dile getirmiştir zaman zaman.. ayrıcada sadece şan değil müziğin her yerinde profesyonel bir müzisyenlikle bulunabilen Allah vergisi mükemmel bir yetenektir.. bir bakarsınız piano çalarken birden ud çalmaya,, trompet, trombon hatta keman çalmaya, klasik ve bas gitar çalmaya başlar... hani derlerya dört dörtlük! bence ustaya bu terim bile az... teşekkürler paylaşım için...

aynen katılıyorum kardeşim gerçekten dört dörtlük bir müzisyen adamın müzikte yapamayacağı çalamayacağı hiçbir ensruman yok türkiyede bence tek..ama maalesef arap kültürüne özenmiş ülkemiz birçok insanı böyle kaliteli müzisyenleri görmezden gelirler bence büyük bir değer fatih erkoç..yaptığı müzikler on numara süper çocuklumdan beri dinlerim özenirim kendisine süper bir yetenek muhteşem bir sanatcı..güzel yorumunuz için teşekkür ederim