• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Müjde! Cevo PA3X Set Geliyor !

emirercanayar

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
....
Arkadaşlar Cevdet abi Facebook üzerinden yazdı, şuan set çalışmaları devam ediyormuş, mayıs ayında piyasaya çıkaracağını söyledi. Olacakları ben tahmin bile edemiyorum, sizlerin de yorumlarınızı alalım :)

Cevap: Müjde! Cevo PA3X Set Geliyor !

diğer serilerde de beni en tatmin eden cevo setti özellikle trakya için...3x kullananlar için şimdiden hayırlı olsun.cevdet abiye çalışmalarında başarılar.

Buda Cevo usb nin demosu.:klarnet harika.

cevo setle büyüdüm az dinlemedim dügünlerde is40 taki ıntrosonu pa 80 deki davullu 9/8 ini unun ritimleriyle ögrendim ben bu işi hep merak ederdim sonunda gördum :)

ilk aletim Roland E-35 ikinci aletim Korg is-40 Cevdet set ile tanistim, okadar eski bir alete sahane ritimler yazmisti, simdi is40'tan direk pa3x'e gectim, Cevdet sete guveniyorum.

Abiler Cevdet abinin soyadını bilen varmı Face den arkadaş olarak eklesek İrtibata falan geçsek. Lütfen soyadını bilen varsa yazsın. Çok memnun olurum.

Abiler Cevdet abinin soyadını bilen varmı Face den arkadaş olarak eklesek İrtibata falan geçsek. Lütfen soyadını bilen varsa yazsın. Çok memnun olurum.

cevdet kuruoba

Çok saol abi tmm dır

hepimiz dört gözle bekliyozzz setti ama mütiş olcak osett ÇOBANLARA KALDI PİYASA KURTAR BİZİ CEVDET ABİİ KURTAR BİRAZDA TAYLAN VARİİ RİTİMLER YAZARSA İYİ OLURRR TRAKYA İŞİ DAVULLARLAA