• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Müjde, Ruhi hoca, Halit hoca ve Keşanlı hoca tekrar aramızda

• Konbuyu başlatan Çetin
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 26
  • Görülen : 6K
Sazgrubundan niçin ses çıkmadı yoksa o hala Çekoslavakyalılaştıramadıklarımızdan mı

Muzaffer abi nirdesin burda değilse kafanı salla burdaysan Wap cama 3 kez tıkla :D :D :D

Ayağına sıkarım dendikten sonra bende benz bet kalmadı doktora gözüktüm galiba sarılık olmuşsun dedi :D

Bir ailenin fertlerinden ayrı kalması kolaymı elbetteki hiç kimse kimsesini kaybetmek istemez kaybetmek kolaydır kazanmak zordur sağolsun arkadaşlarımız akşam büyük bir özveri ile yapılan yanlış anlaşılmalar sonunda herkes kendince doğru bildiği bazı unsurların birbaşkasının gözü ile bakıldığında yanlışlığını gördü ve iletişim bozukluğu nedeniyle ısınan ortamdan mutlu ayrıldı. Bende bu yanlış anlayanlar arasındaydım dolayısıyla sesimin çıkmaması sanırım ondandır :D artık süt dökmüş kedi gibiyim farkındaysanız :D kimseye hoşgeldiniz demiyorum çünkü kimse henür gitmemişti ve aile arasında ufak bir bilek güreşi müsabakası vardı katkılarından dolayı herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum iyiki varsınız. Sonsuz sevgilerimle,

Teşekkürler

Inanin bu dostlarin kaybedilmesine üzülmüştüm
barişi sağlayan emeği gecen arkadaşlara teşekkür
ederim saygilarimla

derin bir ohh çekebiliriz sanırım..bu yanlışlığı düzeltmede katkıları olan herkese teşekkür ediyorum..tekrardan hoşgeldiniz değerli hocalarım.

tekrar hoşgeldiniz bu site siz üstatlarımızın sayesinde renkleniyor,iyiki varsınız...

dostlarım bugün benim için bayram.inanın hiç bukadar sevinmemiştim.hepimize hayırlı olsun arkadaşlar.en ölümsüz dostluklar böyle olaylardan sonra başlar.tecrübemden söylüyorum.tekrar tüm koca çınarlara hoşgeldiniz diyorum.hemşerim çetin kardeşime de verdiği uğraşlarından dolayı teşekkür ediyorum.saygılar....

üstadlar tekrardan hoşgeldiniz ne demişler değer yitirilince önemi anlaşılır...
saygılar,