• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Müjde, Ruhi hoca, Halit hoca ve Keşanlı hoca tekrar aramızda

• Konbuyu başlatan Çetin
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 26
  • Görülen : 6K
rahat bir oh çekebilirim artık..bir şey yazmadım daha doğrusu yazamadım.iki gündür öyle
gerildikki anlatamam.ama her dakika bu sonucu bekledim.tekrar hoş geldiniz..sevgili Ruhi hoca,sevgili keşanlı mustafa hoca.sevgili halit hoca...bizler bir aileyiz kendi aramızda ne kadar yanlış anlaşlmalar olsa bile her zaman elele olmalıyız.kenetlenmeliyiz.iyiki varsınız...sizleri seviyoruz.tekrar hoş geldiniz..selamlar.

Bu güzel düşünceler için teşekkürler sevgili Ferdesu. Ayrıca diğer arkadaşlara da teşekkürler. Sizlerle olmak son derece güzel.

Zaman zaman böyle yanlış anlamalar ve herkezin kendini haklı bulduğu farklı düşünceler meydana gelebilir ben sevgili abilerimin yapmış olduğu büyüklüklerinden dolayı teşekkür ediyorum ve inanıyorum ki bu siteye gönülden bağlılar kendilerini saygı ile selamlıyorum....
saygılarımla
nuri_dardanel

hoş geldiniz bende keşanda öğrenciyim eğer keşandaysanız tanışmak müzik ilgimi gidermek isterim saygılar

üstadlar hoşgeldiniz sizleri tekrar aramızda görmek ne güzel...

İşte bu ya.Ne güzel tatlıya bağlandı olay.Olması gerektiği gibi oldu.Sizleri tekrar aramızda görmekten mutluluk duyuyoruz.Hoşgeldiniz..

Merhabalar. Emeği geçen ve hizmetleri aşikar olan sevgili hocalarımızın, gönüllerini tekrardan kazandığınız için, ben de TrakyaNet'e teşekkürlerimi arz ediyorum.

Sayın hocalarımız hoş geldiniz ve de bizleri mutlu kıldınız. Hakk Teala sizleri, başımızdan eksik etmesin ve güzelliklerinize güzellikler katsın dileklerimle, Vesselam.

mustafa abi mecbur gelecek sıkıysa gelmesin :D :D gelmeseydi benim kapının önünden geçemezdi sıkardım topuklarına :D :D :D

Şaka bir tarafa böyle anlamadan dinlemeden veya yanlış anlatmadan kendini ifade edememekten doğan ufak tefek pürüzlerin giderildiğine sevindim

Takrar sizleri burada neşeli görmek güzel

saygılar

Bu olayda sağduyu gösterip ortamı yumuşatan,emeği geçen herkeze çok teşekkürler.Gerek ruhi abi,gerekse diğer hocalarım gibi değerli insanların aramızda olması çok güzel bişey.Allah bizleri ayrı düşürmesin.

Sazgrubundan niçin ses çıkmadı yoksa o hala Çekoslavakyalılaştıramadıklarımızdan mı

Muzaffer abi nirdesin burda değilse kafanı salla burdaysan Wap cama 3 kez tıkla :D :D :D