• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

MuratKOC set yükleme PA900 EKRAN SORUNU

g600-2010

Gold
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA900 + G-600
muratKOC.SET i PA900 e yükledim çok şahane ve mükemmel olmuş lakin. her açılışta ekranda "Load resources" başlığı altında "Some copy-protected resources have been found... " bayağı bir uzun mesaj gelmektedir CANCEL'e bastığımda gidiyor. Bu nedemektir bu mesajı nasıl sorunsuz hale getirebilirim Saygılarımla.

Cevap: MuratKOC set yükleme PA900 EKRAN SORUNU

kopya korumalı data mevcut diyor bu hatada yani pa600 de hazırlandığı için korgtr10 sd kart pa900 de olmadığından kilitli sample lar açılamıyor bende pa900de denedim seti murat bey güzel birşey yapmış emek vermiş pa600 için iyi olabilir ancak pa900de bana zayıf geldi soundlar benim pa900 için yaptığım seti tavsiye edebilirim size.saygılarımla

evet ercan bey sizinkini zaten kullanıyorum onda hiç bir problem yok v1 ide yükledim gayet şahane. Ama muratkoc seti yükleyince vede o şekilde bir sorun çıkınca panikledim. Bunun anlamını araştırıyordum ilk defa başıma geldi... Saygı ve Selamlarımla

kopya korumalı data mevcut diyor bu hatada yani pa600 de hazırlandığı için korgtr10 sd kart pa900 de olmadığından kilitli sample lar açılamıyor bende pa900de denedim seti murat bey güzel birşey yapmış emek vermiş pa600 için iyi olabilir ancak pa900de bana zayıf geldi soundlar benim pa900 için yaptığım seti tavsiye edebilirim size.saygılarımla
su an senin seti kurdum ayni problemi yasiyorum ercan kardesim kurarkende problem cikiyordu kurduktan sonra her acilista ayni uyari .. cözümü varmi acaba saygiLar...

set bir kac performans problem var sanirim sesler gelmiyor soundlari tekrar attim sonuc ayni onlarida yazacagim simdi cocuklari cikaracam disari musait bir zaman da yazayim belkide sadece bende oluyor bu problem... birde micdeki harmony emek sarfedilerek mi yapildi yoksa herhangi bir duzenleme yokmu onuda bilmek isterim ondada bende problem var acaba sadece bendemi ögrenmek istedim onun disinda tekrar emegine saglik diyorum setin guzel eksikler var tabiki her sette oldugu gibi... bir ara bende bir update usulu birseyler katmak isterim bu sete ... saygiLar..

Zamanında pa600 le tamamladığım için ve içerisinde CE sd kartındaki sample seslerde bulunduğu için bu hatayı veriyor. Daha sonra yanı seti pa900 de de kullanmıştım. Hata veriyor bazı sesleri ve ritimleri kullanamıyorsunuz fakat bir problem teşkil etmiyor, ana hatları ile set kullanılabiliyor...
iyi günlerde kullanmanızı dilerim.
Murat KOÇ