• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

müzik aşkı :)

• Konbuyu başlatan volki
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 20
  • Görülen : 4K

volki

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa800
kuşkusuz her müzisyen arkadaşım (bilhassa evli olan )arkadaşlarım bazen iyice kaptırırız kendimizi her zaman çalışmak müzik yapmak isteriz... ve müzik aşkı yüzünden evli olupta boşanan arkadaşlar bile vardır sizce bunun dozu nasıl ayarlanmalı görüşlerinizi almak isterim ben şahsen bazen klawyemin başında evde geçirdiğim zamanın çok fazlasını geçiriyorum :))

Cevap: müzik aşkı :)

Bence orga değil de dış etkilere çözüm bulmak gerek. 1. Odanın kapısını kilitle. 2. Cep telefonlarını kapa. 3. Nevaleni yanına al ki dışarı çıkman gereken zamanın bir bölümünü kurtar. 4. İnternet asla açık olmasın. Son olarak da hiçbir kızın orgtan kıymetli olmadığını bil.Çünkü orgta hangi notaya basarsan o sesi alırsın.Alamazsan da vurursun duvara.Ama bayanların ve arkadaşların böyle bir opsiyonu yok. ;) ;) ;)

ilave;
evde alana yavaş yavaş yayıl...
bir bankta 2 kişi oturur 3ncü gelir g.tn g.tn yer açılır,en baştaki banktan atılır hesabı:D:D

vay vay vay.diyorum başkada bir şey demiyorum yani.
think.gif
na.gif

sonra hanım seni aletlerle camdan aşağı atar...:)
bu muhabbet böylece sürer gider...:)

benim söyleyemediklerimi sen dile getirmişsin ChordSolo ..
a13.gif
m08.gif

:) müzik aşkı ile eş aşkını karıştırmamak nasıl olur acaba.. müzik aşkını en iyi şekilde doya doya icra etmek için parçaları onun için çaldığınızı söylemek ve onun gözlerine bakarak dinletici şekilde onu sıkmadan sınırsızca çalmak o nasılsa sıkılır gider :D '' -Dinliyomusun şekerim'' ''-HI HI :D''

benim klavye evde yıprandığı kadar dışarıda yıpranmamıştır çocuklar kurcalamadık tuşunu bırakmıyolar hanımda temizlik bahanesiyle enstrumanları hop oraya hop buraya aktarıp duruyo allah yardımcım olsun bende enstrumanlarıma düşkün vede titizim :((üstelik hanım müziği çokta sevmiyor:((

:) müzik aşkı ile eş aşkını karıştırmamak nasıl olur acaba.. müzik aşkını en iyi şekilde doya doya icra etmek için parçaları onun için çaldığınızı söylemek ve onun gözlerine bakarak dinletici şekilde onu sıkmadan sınırsızca çalmak o nasılsa sıkılır gider :D '' -Dinliyomusun şekerim'' ''-HI HI :D''

beni çok güldürdünüz adminim.:D:D en akılcı olanı siz keşfetmişsiniz.bravo.sizi kutluyorum:D:D

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri