• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

müzik grubu kurmak istiyorum

alone_besteci

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Web sitesi
www.alone-besteci.tr.gg
Enst.
Yok
merhaba arkadaslar, orhan keskin ben ,usaklıyım 29 yasındayım. 10 yılı gecgin süredir dügünlere gidiyorum. video paylasım sitelerinde 2 adet klibim mevcut internet sayfamdan daha cok bilgi edinebilirsiniz.
evet dügünlere gidiyorum ve artık sadece solistlik yapmak istiyorum dügüncülük artık bitmek üzere son zamanlarda laptop olayı cıkalı
bu isden sogudum. eskiden cok iyi klawye calanlardan idim ama uzun zamandır
dügünden dügüne calıyorum oda zaten cok kısa oluyor.dolaysıyla baya calma isinde geriledim . artık tek basına sazla orgla dügün yapma zamanı gecti. tek gidiyorsan laptopdan calacaksın, yada saglam grup olacaksın. grup olmamın dez avantajı cok kazanamamak olsun zamanla bu konu asılır diye düsünüyorum . konuya gelince canlı müzik yapabilmek icin saglam grup olmak gerek.
ben kendim yk tarzı tomakinler tarzı besteler yapiyorum .yakın bir zamanda internetde 8 sarkıdan olusan albüm sarkılarımı dinleyebilirsiniz. tomakinler tarzında dügüncülüge hitap eden bir grup kurmak istiyorum. benimle aynı fikri dününen olursa grup isine sıcak bakan ,
saglam müzisyenler ilk basta,baglamacı,klawyeci,baterist olmak üzere, daha
sonra ilaveler yapabiliriz, katılmak isteyen olursa bana ulasın

orhan keskin

alone_besteci@hotmail.com

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: müzik grubu kurmak istiyorum

ben 5 yıldır piyanistim cok harıka calıyorum fakat aydınlıyım :(

Hocam keşke aynı memlekette olsaydık.Ben de seninle aynı fikirdeyim.Böyle güzel bir grup kurmak istiyordum.

orhan ben eser.fikirlerine katılıyorum.görüşelim bu konuyu dostum.bende sivaslıdayım. eser_20@hotmail.com

aydınlı olan arkadaslar msj atsın goruselım

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 17 65.4%
  • Kararsızım

Oy: 7 26.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.7%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri