• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

müzik setine org bağlama

mustafa_-_

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
leader ls318 müzik setine org bağlayabilirmiyim arkadaşlar ayriyetten çift mikrofon girişi var diyor müzik seti benim değil ödünç alıcam ama nasıl bağlarım mikrofon efekt olayı olrmu acaba müzik setinde org g600 roland ve bunumüzik setine nasıl bağlarım

Cevap: müzik setine org bağlama

dostum aux girişi olan her müzik setine bağlayabilirsin ama aux kablon olması gerekiyo tabi onunda bi tarafı kalın jak olması lazım

çok basit üstteki arkadaşımın dediği gibi, elektronikçilerden çok rahat temin edebileceğin 5-10tl veya iyisi olsun dersen 20tl çok daha kalitelisini almak için ise müzik aletleri satan yerlerden temin edebilirsin.

kablonun ismi AUX kablosudur, bir ucu beyaz-kırmızı diğer ucu orga uyacak kalın çivi jack olacak derseniz size direk verirler.

sonrasında müzik setinin AUX menüsüne girip diğer ayarları müzik setine bağlı olarak sesi alabilirsin, anlamadıysan özelden pm at yazarım

bence hiç deneme bile. çünkü çıkacak sesi duyunca hayal kırıklığına uğrayabilirsin...

Müzik setinin mikrofon girişine de bağlayabilirsiniz.

bence hiç deneme bile. çünkü çıkacak sesi duyunca hayal kırıklığına uğrayabilirsin...

benim pioner da çıkan sesi duymuş olsan bu şekil düşünceğini hiç sanmyorum dostum:D

sağolun denedim oluyor tabi ev içinde denedim dışarda ses nasıl çıkar bilmiyorum mikrofonda yeri var ama ben birisine sordum dügün ses çıkmaz dedi vokale efekt falan veremessin dedi düz konuşma gibi olur dedi de çok sağolun teşekkür ederim

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 17 68.0%
  • Kararsızım

Oy: 7 28.0%
  • Hayır

Oy: 1 4.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

Geri