• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Müzik ve biz(bu akşam dağıttım)

tellisaz

Süper Üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa900,bağlama
Merhaba arkadaşlar.Bu akşam öğretmenevinde bir nişan töreni vardı dans vs giriş güzelce geçtikten sonra sıra oyun havalarına geldikten sonra bir ara orta yaşlarda bir ukalanın saygısız bir davranışı oldu(şunu çalsana,bunu çalsana şeklinde)ben de oldukça gerildim salon çok kalabalık.ancak yıllardır herkesçe tanınan sevilen saygı duyulan bir eğitimci olduğum için kontrol tamamen benim elimde, tam bu geri zekalıyı derdest edecektim ki sevdiğim bir dost (öğrenci velimiz)yanıma oturdu ve beni sakinleştirdi.O arada kıyak olsun diye de bir şişe viski getirtmiş.bir yandan çalıyor söylüyorum bir yandan kola görünümü ile içiyoruz.Neyse yıllardır amatör olarak müzikle uğraşıyorum belki yüzlerce özel gün ve geceyi yola vurmuşluğum var ilk defa bir eğitimcinin,bir müzisyenin yapmaması gereken bir şey yaptım ve sarhoş oldum....
bunu burada niye mi yazıyorum?İşi bilenler tebessümle gülsünler sitede dolaşan genç kardeşlerim için de ders çıkaracakları olumsuz bir örnek teşkil etsin diye yazayım dedim.nişan töreninin ilerleyen saatlerinde bir suç daha işledim ve dört yıldır ağzıma almadığım sigaradan üst üste 4 tane içtim.içmek ne demek emdim adeta sanki hiç bırakmamışım gibi.gecenin ilerleyen saatlerinde artık bende tam leylayım öyle bir havaya girdim ki eğlencede sınır yok(lap top desteğim de var)gecenin sonunda herkes eğlenmişti ama en çok ben .....yıllar sonra içimde birikmiş bir sürü sorunu insanların bu müthiş eğlencesi arasına boğmuş oldum.son son bir hata daha yaptım.o kafa ile arabamı sürerek eve geldim.
Duygularımı bu şekilde sizlerle paylaşmamın bir amacıda;acaba sizlerin müzikal yaşantısında buna benzer çözüldüğünüz anlar varmı,varsa buradan paylaşabilir misiniz? selamlar

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 19 67.9%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.0%
  • Hayır

Oy: 2 7.1%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri