• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Müzik ve kültür-sanat konulu yazar mısınız?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

engin86

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.gazetekucukcekmece.com
Enst.
Şu an yok
Merhaba arkadaşlar...Yaklaşık 1 aydır tamamen kişisel projem olan haber sitesi üzerinde çalışıyorum.Özgün ve kaliteli içeriklere yer vermek istiyorum.Kalemi iyi olan,müzik,kültür,sanat,teknoloji,müzik eğitimi,enstrüman seçimi vb.konularda güzel yazılara yazacak arkadaşların yazılarını sitede yayınlamaktan büyük şeref duyarım.Böylece Trakyamüzik ailesine de bir katkıda bulunmuş olurum.Siteyle ilgili haber değerindeki yazılara da yer verebilirim.İlgilenirseniz bana mesaj atabilirsiniz.Saygılarımla...

Site adresi:

İletişim için: gztkucukcekmece@gmail.com

Cevap: Müzik ve kültür-sanat konulu yazar mısınız?

Sitenizin reklamını burda ücretsiz yapıyorsunuz , bizim sitemizin sizin sitenizde niye en ufak reklamı bile yok yada biz mi göremiyoruz ? ? ?

Sitenizin reklamını burda ücretsiz yapıyorsunuz , bizim sitemizin sizin sitenizde niye en ufak reklamı bile yok yada biz mi göremiyoruz ? ? ?

Size katılıyorum.Dost site olarak bir banner yapılıp eklenebilir ve link verilebilir.Kardeşimiz bunu yapacaktır sanırım.

engin86 malesef iyi niyetlide olsa Site tanıtımları Ziyaretçi çekmeye yönelik konular TM de açılamaz. 1-2 sefer görmemezlikten gelebiliriz Fakat lütfen 1. konunun yeterli olduğunu bilelim.

siteniz hakkında yorumum.
Haber sistem tarafından kodlanmış belirli bir ücret karşılığında hosting barınması ile isteğe bağlı satılan bir sistem.
size admin paneli veriliyor oradan haberlerinizi ekliyor güncelliyor etkinlikler yapabiliyorsunuz.
fakat şu bir gerçektirki son yıllarda haber siteleri patlama yaptı çok sayıda var.. bu tarz küçük girişimlerdense büyük sitelere reklam vermeyi ve güncel haberleri yayınlamalısınız.
sitenizin Rağbet görür hale gelmesi için ön önemli etkenin google ve zaman olduğunu unutmayınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri