• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

MW USB SET

• Konbuyu başlatan Orc
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 16
  • Görülen : 4K
Usta elini emeğine sağlık güzel sağlam kalite sample sesler olsun piyasadaki sesler den bıktık artık ve bütün türk estromanları olacak deyilmi bu sette

Usta elini emeğine sağlık güzel sağlam kalite sample sesler olsun piyasadaki sesler den bıktık artık ve bütün türk estromanları olacak deyilmi bu sette
Tabiiki sevgili arkadaşım mümkün olan seslerin hepsi olacak istediğin özel bir şey var ise değerlendirebiliriz tabiiki. Şu anda beni zorlayan tek şey bu iş için ne fiyat yapacağımız konusu. Ben yurt dışında yaşayan biriyim malum Türkiye deki durumlar belli sizlerde çok fazla kazanan insanlar değilsiniz sadece set ile değil fiyat ile de sizleri memnun bırakabilmek lazım

Usta teşekkürler ederim aciklama icin evet ozel sesler kaliteli zurna sesleri elektro 4 Telli kaval mey gırnata grani elektro grani tarzı zurna doğu sesleri şuan savaşta tutuluyor ritimler de yine doğu yöresi Grani segavi CİDA esmerim sexani herzani delilo dik halay hızlı 4/4 sallama halay örnek videolar youtube de var hocam by ritimler ses ler olursa çok satar usb inşallah fiyat da makul 500 tl tadından yenmez saygılar

Usta teşekkürler ederim aciklama icin evet ozel sesler kaliteli zurna sesleri elektro 4 Telli kaval mey gırnata grani elektro grani tarzı zurna doğu sesleri şuan savaşta tutuluyor ritimler de yine doğu yöresi Grani segavi CİDA esmerim sexani herzani delilo dik halay hızlı 4/4 sallama halay örnek videolar youtube de var hocam by ritimler ses ler olursa çok satar usb inşallah fiyat da makul 500 tl tadından yenmez saygılar
Mehmedim kolay gelsin 500 ün altı biraz az olur diye düşünüyorum. Orta ya biseyler çıkmaya başladı demo videoları çekmeye başlayacağım YouTube yada Facebook üzerinden takip edebilirsin.

sabah sabah aklıma bır fıkır daha geldi 3 çeşit usb hazırlanabılır ..bırıncısı trakya yoresı ve ızmır aydın yorelerı agırlıklı ...ıkıncısı ankara ıcanadolu agırlıkllı ve ucuncu en cok arananlardan hataydan baslayıp dogu anadoluya kadar olan dogu set ...en son da vıp set vıp hepsını kapsayacak ..vıp set kapasıte acısından pa 4x pa 1000 gıbı cıhazlarda mumkun olur sanırım .tabı bu zaman ıster

Ritim açısından imkansız değil yapılabilir. Sorun seslerden olur o yüzden 900 altındaki klavyelere 300 ve 600 e yapıp yapmama konusunda kararsızım 800 ve 2x için de aynı şekilde