• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

My Way by_ChordSolo

Cevap: My Way by_ChordSolo

bunu anca sen yapabilirdin,tebrikler,emegine saglik,paylasim icin tesekkurler.....

teşekkürler,güncel

Ch.

Tebrikler Chordsolo gayet güzel olmuş eline ve sesine sağlık,selamlar..

Bu Şarkıyı Frank Sinatra dışında sadece bir Kişi söyleyerek tüylerimi diken diken etmişti.
Rahmetli Çetin Alp.
Caddebostan da Iskender Doğan beni Programına çağırmıştı ve Çetin Alp oradaydı. Sahneye davet edildi ve bu Parçayı seslendirdi.Inanın o sesi o kadar arıyorum ki......
Orada bulunan herkes Şarkı bitiminde önce sessiz kaldı hatta iyne atılsaydı duyulurdu ve ardından herkes ayağa kalktı ve feci şekilde alkışladı.
Çetin Alp çok üzgün duruyordu ve teşekkür edip yerine oturdu.Hayatım boyunca unutmayacağım.
Siz de çok güzel yorumlamışsınız hatta sahnelerde dinlediğimden bile çok güzel.
Sağolun varolun.

Bu Şarkıyı Frank Sinatra dışında sadece bir Kişi söyleyerek tüylerimi diken diken etmişti.
Rahmetli Çetin Alp.
Caddebostan da Iskender Doğan beni Programına çağırmıştı ve Çetin Alp oradaydı. Sahneye davet edildi ve bu Parçayı seslendirdi.Inanın o sesi o kadar arıyorum ki......
Orada bulunan herkes Şarkı bitiminde önce sessiz kaldı hatta iyne atılsaydı duyulurdu ve ardından herkes ayağa kalktı ve feci şekilde alkışladı.
Çetin Alp çok üzgün duruyordu ve teşekkür edip yerine oturdu.Hayatım boyunca unutmayacağım.
Siz de çok güzel yorumlamışsınız hatta sahnelerde dinlediğimden bile çok güzel.
Sağolun varolun.

Can Abi, bu çok özel bir övgü olmuş, teşekkür ederim çok mutlu oldum...

Ch.

Ben bu miksleme işlerinden hiç anlamam ; sadece sonuca bakarım.Sonuçta da çok güzel ve kaliteli bir çalışma ortaya çıkmış.

Can-ı gönülden tebrikler...