• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

N.t.c _ crd

türkay

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa 80
.......................................................................?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: N.t.c _ crd

ewt biraz bilgi iyi olur hangi cardları destekler nasıl kiler mevcut içeriği sesleri nasıl yöre olarak ağırlık neresi

Kartimiz soner taylan cevo ve hakan tabanlidir 3 adet meyan bulunmaktadir programlardada düyünlerdede kullanilir şu an kendi kullandiğim karttir sizlerle paylaştim set ve favori ritimlerin bazilarini da ekledim ha sesleri bana göre çok güzel tabiki kullanabilmek önemli karti tanimak önemli herkese hayirli işler .

tşekür ederim açıklaman için rica etsem cardın desteklediği diğer ritimleride linkleye bilirmisin.

Evet ritmlerde lütfen ayrıca teşekkür ediyorum.

vallahi şu an kullandığm ritimlerin çoğunu koydum kardeşim başka setlerden ritimleri deneyip uygun kitleri üstüne kitledinmi ritimlerini çoğaltmış olursun

Gereken açıklama gediğine göre yarın bi karta yükleyip kullanmak ve ona göre yorum yapmak kalır bize...Saygılarımla

kartın desteklediği ritimleri açıkladım yani tabanları , başka setlerden beyendiğin ritimleri yükle üstlerine uygun kitleri kilitle kullan kolay gelsin ....