• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Nadia's Song (Yalan Rüzgarı)

DreamSongs

**Müzik**
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha,Roland,Epiphone Gitar
Ülkemizde Young And The Restles adıyla yayınlanan dizinin müziğine tesadüfen rastladım benim içinde nostalji oldu küçüklüğümde seyrederdim Nikki vardı:rolleyes: onun için seyrederdim:D

Halion,Pianissimo,EzDrummer sesleri kullanıldı o yılların havasını vermeye çalışan bir tonlama yapmaya çalıştım...

Edindiğim bilgilere göre bu parçanın bestecisi Hanry Mancini imiş..Kendisi Love Story'nin de bestecisi ve dizide kullanılan versiyonunu Richard Clayderman çalmış...

Cevap: Nadia's Song (Yalan Rüzgarı)

Merhabalar...

Bilmez miyiz hocam :) Ben de çok severim bu şarkıyı...

Gerçekten çok klâs olmuş...Emeklerinize ve ruhunuza sağlık...Tebrikler...

Süper ötesi olmuş..Bu dizide sokaklar boşalırdı....

Bilgisine,kültürüne hayran olduğum bir hocam verdiğim bilgilerin büyük bir kısmının hatalı olduğu konusunda uyardı beni çok teşekkür ediyorum kendisine doğru bilgiler aşağıda arkadaşlar..İnternetten edinilen bilgiler herzaman doğru olmuyormuş :) yanlış bilgiler için kusura bakmayın..

"Love Story" Filminin müziği (where do i begin),
Francis Lai adlı bir bestecinin eseridir.bu kişinin kulaklarımızda olan daha çok eseri var.
mesela Bilitis,Une homme et une femme gibi eserler.
ayrıca Nadia's Theme , Barry de Vorzon bestesidir.Henry Mancini yorumlayanlardan biridir.

Bilgisine,kültürüne hayran olduğum bir hocam verdiğim bilgilerin büyük bir kısmının hatalı olduğu konusunda uyardı beni çok teşekkür ediyorum kendisine doğru bilgiler aşağıda arkadaşlar..İnternetten edinilen bilgiler herzaman doğru olmuyormuş :) yanlış bilgiler için kusura bakmayın..

"Love Story" Filminin müziği (where do i begin),
Francis Lai adlı bir bestecinin eseridir.bu kişinin kulaklarımızda olan daha çok eseri var.
mesela Bilitis,Une homme et une femme gibi eserler.
ayrıca Nadia's Theme , Barry de Vorzon bestesidir.Henry Mancini yorumlayanlardan biridir.

Bilgilendirme için teşekkürler... :)

tek kelime ile harika olmuş DreamSongs.çok kaliteli.ellerine sağlık.

Her zamanki gibi harikalar yaratmışsın sevgili dostum. Ellerine sağlık. Sevgiyle kal.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

Geri