• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

NammShow2011 Tyros4 Tanıtımı

Cevap: NammShow2011 Tyros4 Tanıtımı

Salim;
Allah sonumuzu hayır etsin bu aletlerle :)

hakikaten alet çok iyi seslere ritmlere sahip.Hatta bazı seslerde-keman- gibi samplinge falan gerek yok alette bütün nüansları ile var.Alana hayırlı uğurlu olsun.Darısı bizim başımıza

süper.. :)

vallaha öle...

hakikaten alet çok iyi seslere ritmlere sahip.Hatta bazı seslerde-keman- gibi samplinge falan gerek yok alette bütün nüansları ile var.Alana hayırlı uğurlu olsun.Darısı bizim başımıza

çok güzel bir cihaz çalma ve deneme fırsatım oldu. V2 harmonaizer sesler,STarticulation2 sesler,ritimler,drum kitler,bir sürü yeni özellik vs......mükemmel.inşallah bir gün tyros4 sahibi oluruz,olursunuz.iyi çalışmalar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

çok güzel bir cihaz çalma ve deneme fırsatım oldu. V2 harmonaizer sesler,STarticulation2 sesler,ritimler,drum kitler vs......mükemmel.inşallah bir gün tyros4 sahibi oluruz,olursunuz.iyi çalışmalar.

inşallah.En az 10 yıl korg kullandım.Belki bi o kadarda roland.Ama yamahanın saundlarını ben çok sevdim.İlerde durumlar elverirse inşallah nasip olursa alırız.

çook fazla bir alet :)

audya tyros4 ve pa3x pazar kızıştı ama tip olarak en yakışıklısı pa3x siyah renkte acayip olmuş

Cihazlar muhteşem gerçekten.Rekabet neler ortaya çıkarıyor;şaşırıp kalmamak elde değil...

Şu fiyatları da uçmasa güzel olacak ama...