• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

necarmanmı dimarzio mu

mesut unlu

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
klavye
dimarzio mu necarmanmı kardeşler kimi dimarzio diyor kimi necarman diyor ?

Cevap: necarmanmı dimarzio mu

senin keyfine kalmış ikisininde tadı farklı biri menekşe diğeri gül hangisini koklarsan kokla,bende yerli dimarzio var memnunum.

bana ritim lazım evde bilgisayardan ritim eşliğinde sazımı çalmak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum.

mp3 ritimle felan uğraşma fl studio diye bir proğram var o proğramı araştır incele kendinde ritim yazabilirsin o proğramda hatta bu sitedede var

senin keyfine kalmış ikisininde tadı farklı biri menekşe diğeri gül hangisini koklarsan kokla,bende yerli dimarzio var memnunum.

yerli dimarzio hangisi oluyo :) zira bende yerli necarman nk45 var

herzaman dimarzo ama insanların kulak vede ton anlayışı farklı ikisinide dene bağlamadan bağlamaya görede değişir kolay gelsin.

paran varsa Orijinal Dimarzio al derim....

Dimarzoyu bilmem internette birkaç videosu var. Schaller manyetikde var internetde birkaç videosu var. Ben uzun inceleme sonrası nacerman eşik n62 sap 51 takdım , tabiki nacermanında çok çeşidi var 62-51 en çok kullanılan ve fiyat olarakda uygun olandı.Bilgisyarda creavtive sound blaster x-fi elite pro ses kartı , Logitech Z5500 höpörler ve amfi modelleme programı amlıtube 3 programı ile (tabiki hepsinin iyi bir ayarı gerekiyor) çalıyorum çok zevkli ayrıca nacerman n62-51 7-8 ton alıyorum ben manyetikleri alırken nacermandan tonlama sisteminide satın aldım.

ben necarmanı daha çok sevdim tonları çok güzel çıkıyor.

Nacerman....