• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Neden bozuk çıkıyor sesler? YAMAHA A2000

lost__92

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA800-1X -YAMAHA S650-A300V2
Değerli üstadlarım lesli türü sesler yaptığım zaman dikkat ettim kayıtlarda orgtan çıktığı gibi çıkmıyor, sizce nedeni ne olabilir? zipyshareye attığım zaman ne çaldığım belli olmayacak derecede bozuyor sesler ve kitler buyrun örnek demo

aletin hoparlöründen gerçek elektro gibi gelen ses kayda girince kendinden geçiyor..

Cevap: Neden bozuk çıkıyor sesler? YAMAHA A2000

Müziğin sonunda SD ve HD var.. Onu HD yap.. Ya da aynı kaydı soundcloud sitesine yükle..

Moderatör tarafında düzenlendi:

bu arada erhan hocam sessizce ağladım parçasını hangi ritimle çaldınız? bulamadım o ritmi paylaşırsanız sevinirim
.. o siteye üyelik alınca deneyecem hocam

bu arada erhan hocam sessizce ağladım parçasını hangi ritimle çaldınız? bulamadım o ritmi paylaşırsanız sevinirim
.. o siteye üyelik alınca deneyecem hocam

İsmim Mustafa.. Erhan arkadaşım olur.. Sesi güzel olduğu için ona söyletiyorum şarkıları.. Sessizce şarkısı midi üzerinden okumuştu.. Ritmini ben de bulamadım.. Midisi var ordan çalmıştık.. Siteye üyelik istemiyor.. Facebook ile bağlanılabiliyor..

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri