• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Neden herkes A2000 ini satmaya uğraşıyor

Murat Koç

Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
MEDELİ DANTE TR J - YAMAHA A2000
Merhaba arkadaşlar 1-2 gündür forumlara ve ilanlara bakıyorum, burdanda tanıdığım birçok kişi A2000 den kurtulmak istercesine yok pahasına aletleri satmaya uğraşıyorlar. Özellikle satmak isteyenlere bu sorum neden bu kadar zarar etme pahasına aletleri elden çıkarıyorsunuz. Emo usb beklenen tadı vermedi mi ? Yoksa pa 600 haberleri yüzünden mi. benim şahsi görüşüm pa 600 çıksada, pa 800 den iyi olmayacağı. Kaldı ki pa 800 den A2000 e geçen çok arkadaşımız var (bende dahil). Başka org almak için ben orgumu satmam (bu benim görüşüm) ama sıkışırsam yada çalıştığım bardan kovulursam ve işi bırakırsam belki satarım... Sizin sebepleriniz nelerdir arkadaşlar...

Cevap: Neden herkes A2000 ini satmaya uğraşıyor

cokda fazla zarar edercesine satmıyorlar a2000 sıfır fıyatı 1300 euro ederi 2900tl ben 3000 tl den aşağı a2000 satan gormedım ....

ben de satıyorum...ancak yok pahasına değil...ve kesinlikle pa600 almak için satmıyorum...çünkü 600 konusunda sizinle aynı fikre sahibim...800 den iyi olmayacaktır...üstelik sıfırı ucuz da olsa 2.ele düşünce 600 de değer kaybedecektir...2 kere zarar etmek kaçınılmaz olacaktır...

2750 ye satanlar var. Emo usb li 3000 tl ye satanlar var bence baya bi zarar kısa sürede. Özellikle 1 aylık 2 aylık hatta 2 haftalık orgunu satanlar var...

satan satar arkadaşlar :) bu arada a2000 plus fiyatları 1550 euro... a2000 plus+emo usb li bi aletin maliyeti yaklaşık 3900 civarını buluyor, o fiyatlara satanlara güler geçerim :)

hocam daha alette güzel bi reg ses yapan bile olmadı.paylaşım malesef sıfır.biz pa800 den geçenler belkide buna alışkın değiliz hazır alışmışız bikere.aleti 3200tl ye plussız aldım.sonra emo usb yi 350 ye aldım.şimdi 3000 liradan satılığa verdim benim satma sebebim kesinlikle paylaşım sıkıntısı yoksa ne usb ye nede a2000 e bişey dediğim yok.emo nun sesleri çok güzel haa eksik sesler yada benim olmasını istediklerim tabiki var.

hocam daha alette güzel bi reg ses yapan bile olmadı.paylaşım malesef sıfır.biz pa800 den geçenler belkide buna alışkın değiliz hazır alışmışız bikere.aleti 3200tl ye plussız aldım.sonra emo usb yi 350 ye aldım.şimdi 3000 liradan satılığa verdim benim satma sebebim kesinlikle paylaşım sıkıntısı yoksa ne usb ye nede a2000 e bişey dediğim yok.emo nun sesleri çok güzel haa eksik sesler yada benim olmasını istediklerim tabiki var.

Hakan hocam bende zaman zaman sıkılıyorum satayım pa 800 e döneyim diyorum fakat biraz sabır gerekli sanırım Salim hocanın yayınladığı regler çok güzel, ESY hocanın regleride on numara bunlara baktın mı bence, kendinde birşeyler yapabilirsin. Zamanın varsa. Yamaha ikinci elde çok değer kaybettiriyor. En azından herşeyi dene sonra zararı düşünürsün. Ama tabi karar yinede senin...

bende sattım a2000 i 3.000 tl plus sız almıştım 150 euro da emo usb benim satma sebebim bir dostumla takas etmemdir...çok istediğim bir klavye KORG KRONOS 73 ile takas ettim bir daha böyle bir fırsat bulamazdım...diğer sebeplerim korg tan sonra yamahaya tam alışamadım açıkçası birazdaha zaman gerekiyordu belkide ama emo nun kalitesi veya sesleri açısından hiçbir sıkıntım yoktu tek problem bence sonradan ses atamıyor olmamız kapalı bir alet olması....ileride gene alacak olsam a2000 veya psr-s950 tercihim olur açıkçası emo nerede biz oradayız korg a tekrar çalışma yapmaya karar verirse o zaman korga dönerim...

ustam Bence satiliga koymadan evvel Bir kere daha pa800 deneyip karar vermekte fayda var...
Zira Asil dogru karar o sekilde verilir bence, baktiniz Korg soundu hala kulaginiza hos ve ozlediginiz bir sekilde geliyor o zaman satmak daha isabetli olur...