• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Nedir bu TEŞEKKÜR BUTONU merakı arkadaşlar

• Konbuyu başlatan a2000
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 13
  • Görülen : 3K

a2000

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
bilmiyorum bana tuhaf geliyor ama çoğu arkadaşımızın, site yöneticileride dahil imzalarında teşekkürü hakettiysem bilmem ne teşekkür butonuna tıklayınız gibi cümleler yazıyor, bana gerçekten tuhaf geliyor paylaşımlar teşekkür butonu içinmi yapılıyor bu sitede? orda 200 teşekür olsa ne olacak biri ödülmü verecek? bence teşekkür butonuna tıklatmaktan çok paylaşım yapalım.. şurda a2000 için ses yazıp ,ritim editleyen yok herkesin derdi teşekkür butonu olmuş sitede.. kaldısınlar şu butonu ... küçük şeyler bunlar çocukça şeyler arkadaşlar ,

Cevap: Nedir bu TEŞEKKÜR BUTONU merakı arkadaşlar

ilk tesekkurun benden olsun o zaman :)
Foruma hosgeldin ;)

hoş bulduk abim. uzun zamandır takip ediyorum bu paylaşım sitesin,. 2 kelam edelim diye hesap açtık :)

iyi etmissin insallah zamanla sende birseyler paylasirsin forumda cok faydali bilgiler videolar vesair mevcut forumu guzelce bir kolacan etmeni tavsiye ederim...

güzel cevabı ilker reis vermiş...

teşekkür butonunun gereksinimi..şundandır : sadece 1-2 sayfa teşekkürler mesajının önüne geçmek mesajların yorumdan ibaret olması iççindir.. teşekkür butonuna alışkanlık yaratma çabasında yönetici arkadaşlarda.. siz yenisiniz anlarsınız zamanla iyi forumlar..

tşk ler timur

bilmiyorum bana tuhaf geliyor ama çoğu arkadaşımızın, site yöneticileride dahil imzalarında teşekkürü hakettiysem bilmem ne teşekkür butonuna tıklayınız gibi cümleler yazıyor, bana gerçekten tuhaf geliyor paylaşımlar teşekkür butonu içinmi yapılıyor bu sitede? orda 200 teşekür olsa ne olacak biri ödülmü verecek? bence teşekkür butonuna tıklatmaktan çok paylaşım yapalım.. şurda a2000 için ses yazıp ,ritim editleyen yok herkesin derdi teşekkür butonu olmuş sitede.. kaldısınlar şu butonu ... küçük şeyler bunlar çocukça şeyler arkadaşlar ,
usdat oncelikle goruslerin icin tskler tabiki guzel olan guzel seyleri ortaya cikarmak ama tsk de yapilan isin begenisin belgessi oyuzden oda biyerde insanlari motive etmesi acisindan guzel bir sey ama ben kendi admia konusuyorum yanlis anlasilmasin daha kimseye tsk unutmayin yada butonu kullanin yazmadim yazmamda zaten karsidaki insan yapdigin isi begendyise o butona sen isdemesende icinden glelrek basiyor

Sende bir hafta otur orgun başına klavyeye 50-60 tane farklı klavyelere ait setleri at ve saatlerce yok onun drumu yok bunun acc1'i yok perc. sesler diye uğraş tam tamına bir hafta bununla uğraş ve buradan yayınla...Sonra bak bakayım atıyorum 100 kişi indirsin bir iki kişi yorum yapsın bir iki kişi teşekkür etsin!!!! bana dokunur arkadaş...Ben büyütülürken birisi benim için bir şey yaptığı zaman teşekkür etmeyi aileden öğrendim ben.... Ben bunu yapıyorsam karşılığındada beklemek benim hakkımdır ister teşekkür eder ister etmezsin ama emek var işin ucunda teşekkür edilmeside o emeğe duyulan saygıdır bence...Saygılarımla

kimse üstüne alınmasın bu konuyu emek verip paylaşan tm üyelerine üstatlarımıza tşk butonu olucak tabi

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

Geri