• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

*new barıs breath korg pa500tr demolar*

pyst79

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA1000 & BREATH CONTROLLER
arkadaşlar sesleri yeni yazdım korg pa500tr ile breath conturolle çaldım oldugu kadar yorumlarınızı bekliyorum saygılar sevgiler hepinize

1- BARIŞ KLARNET MACUN

2- BARIŞ KLARNET MACUN

3- BARIŞ KLARNET MACUN

4- BARIŞ KLARNET MACUN

5- BARIŞ SİNTİ SES MACUN

6- BARIŞ SİNTİ SES MACUN

7- BARIŞ KEMAN TAKSİM

8- BARIŞ KEMAN TAKSİM

9- BARIŞ NEY TAKSİM

10- BARIŞ ELEKTRO

paylaşımın için saol...
yüreğine emeğine sağlık...

ellerine sağlık hocam

slm kardeşim bu seti burada paylaşıma açman mümkünmü acaba sesleri çok beğendimpaylaşırsan sevinirim

hocam bu seti banada göndrebilirmisiniz,,pa 500 tr alıcam,,lazım olur,,rica etsem,,sesler çok hoşuma gitti, saygılar

bu sesleri benim sattıgım pa500tr ile vericem aletin soundunu bile degiştirdim komple o yüzden paylaşmayı düşünmüyorum üzgünüm

Sen bilirsin kardeşim ama paylaşmak güzeldir ben ketron kullaniyorum elimde ne varsa paylaşima açtimki bu işi bilmeyen arkadaşlarin hayir dua sini alayim diye sağlik olsun ü olan arkadaşlar için demiştim saygilar

paylaşmak güzeldir tabiki ama herseyide paylaşırsak bizlerinde bir degeri kalmaz örnek mesela: amza veya spiros kottis veya berhan bu kişilerde çok iyi müzisyenler dimi ama neden sesleri paylaşmıyorlar çünki paylaşırlarsa onlarında pek özelligi kalmaz nasıl olsa bendede aynısı var dersiniz dimi yanlışsam düzeltin lütfen

paylaşımın için saol aga emeğine yüreğine sağlık,saygilar