• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Nkx A2000 Emo Usb Halaylar

buraxxx

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa3x + Yamaha A2000 tr v2 plus
tanıtım amaçlı elimden geldince icra etmeye çalıştım.

Cevap: Nkx A2000 Emo Usb Halaylar

zurna nin sesi güzel ustam ellerine saglik ritim de sahane devam bögle:) ya su zurnayi yükle paylasda bizde indirelim usta:):=):):)

teşekkürler ellerine sağlık ritimi çok beğendim,

tanıtım amaçlı elimden geldince icra etmeye çalıştım.

Kardeşim seni canı gönülden kutluyorum...A2000 sayende tanıtımlarla daha güzel hale gelecektir ve değeri anlaşılacaktır...Artık demoların konuşma zamanı...Tebrik ederim...

Selam Burak Tyros kullandin sen hatirladigim kadariyla A2000+Emo ve Tyros arasi kendi sahsi fikirlerini alabilirmiyim ses kalite sample kalite ritim kalite Tyrosa kiyasla...
Tesekkurler

Selam Burak Tyros kullandin sen hatirladigim kadariyla A2000+Emo ve Tyros arasi kendi sahsi fikirlerini alabilirmiyim ses kalite sample kalite ritim kalite Tyrosa kiyasla...
Tesekkurler

şöyle söyleyiim a2000 ile tyros arasında fark var tabi ama a2000+emo usb ve tyros arasında şu anda pek bir fark yok diyebilirim gerçekten süper olmuş a2000 uçmuş diyebilirim şu anda artık aletin kullanıcıya kapalı açık olmasının önemi pek kalmamış emo usb işi bitirmiş diyebilirim hele birde v2plus olunca yeterde artar bile ama emo usb tyros için çıkarsa o zaman yani bunu düşünmek bile insanı heyecanlandırıyo tüylerim diken diken oluyo ki piyasa o zaman yıkılır ortadan ikiye yarılır diyebilirim.

ve birde şu anda a2000 için olan emo usb bence a2000 e tam uymuş dengelemiş şu andaki emo usb bana aynısı tyrosa uymaz yani tyrosu kaldırmaz tam anlamıyla çünkü tyros çok farklı bir klavye gerçeğe en yakın birebir sesler kitler hepsi birer altın değerinde yani eğer emo tyrıos için bir set çıkaracaksa bu usb olmaz bence emonun bütün drum ve perc kitlerinin loop olması lazım bence daha iyi olur yani bir loop usb diyorum ben birde yakında tyrosun yeni serisi çıkcak tabi o daha iyi olacaktır böylede bir düşüncem var emo ilede bu konuyu görüşücem yakında böyle bir istekte bulunmayı düşünüyoruz hayırlısı olsun diyelim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

zurna nin sesi güzel ustam ellerine saglik ritim de sahane devam bögle:) ya su zurnayi yükle paylasda bizde indirelim usta:):=):):)

çok isterdim ama emo usbnin içinde bu zurnalar yani kilitli ve paylaşımıda yasaktır.

güncel demolar...