• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

O700 Hakkında

kral1561

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Arkadaşlar iyi günler öncelikle,ufak bir sorum olcaktı. Yeni O700 aldım,acaba mikrofon girişi var mı? O700 olan arkadaşlardan cevap bekliyorum.

Cevap: O700 Hakkında

or 700 lerde mikrofon yok kardeşim

Yaklaşık 3 bin liralık orgta nasıl mikrofon girişi olmaz? İlginç geldi açıkçası.

valla öyle kardeşim bildiğim kadarıyla tyros serilerinde var mikrofon girişi or 700 lerde yok

Tamamdır,çok teşekkürler..

Arkadaşlar bi sorum var şimdi bu or 700 de mıkrofon girişi yok.kına gecelerıne fln gıdınce nasıl sarkı söyleyecegız :(

Cihaz girişi var sanırım onda.Elindeki mikrofonu bir mixere, mixeri de orgun cihaz girişine bağlayacaksın.Tabii bilenler daha net cevap verir.

Cevap: Or700 Hakkında

Hmm..Mixer ne işe yarıor ??

Mikrofonun eko ayarı ve preamp için kullanılır; fakat iyi bilenlere sor bir kez.Cihazını riske atma.

sadece orgla program yapamazsın zaten kardeşim, program yapman için tesisat şart, zaten tesisatın oldumu mikofonuda mixere girersin. Org üzerinde bulunan mikrofon girişlerinin güzelliği voceder özelliği falan, 3000 liralık orgdada bu güzelliği bulmak çok zor, or 700 üzerinde anfi katına sahip olmayan enstruman girişleri mevcut, anfi katı olmadığı için normal şartlarda ses alamazsın anca küçük preamplı mixer yardımıyla bağlarsın mikrofonu orga onuda ben denedim lezzetsiz bir durum çıkıyor ortaya bilgin olsun.