• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Oguz Berkay Fidan ft Murat Boz - Olmuyor md

ferdesu

Altın
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa800 keman piyano

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=8rFWw22nnDE]Murat Boz & Oğuz Berkay Fidan - Olmuyor - YouTube[/ame]

Cevap: Oguz Berkay Fidan ft Murat Boz - Olmuyor md

O kadar, parçanızı dinledim. Bir bayan olarak başarınıza (Mutfağı geçtim. Be kızıım bu kadar orijinaline sabit çalmanız) bende hayretler uyandırmaktadır. Bu yetenek, muhakkak ya sülalenden yada (benim gibi) aşırı müzik sevgisinden ileri geliyor olabilir. Nice erkekleri bu konuda sol cebinden çıkaracağına eminim. (Ve başardında) Bizim cengaver Türk erkekleri bana alınabilir ama, benimde evlatlarımdan da biri kız. Toplumda bir bayan yer edinmesi içinde, biz sadece tabiki erkek toplumu (İnsan tabiatında en güçlü diye tabir ettiğimiz!) müsade etmeliyizki annelermizde mutlu olsun. Gerçi sizin (Ferdesu hanım,) Arka çıkıp kollanmaya hiç ihtiyacınız yok. Dişi aslana benzetiyorum sizi (sadece tabiiki müzik olarak.) Bu sebebten yola çıkarsak, niçin bildiğim kadarıyla bayanlar bu sitede çok az. Faraza, futbol maçlarında bayanların çok olması, nispeten ayıpları kapatmıyormu? Küfürlü konuşmalar azalmıyormu? Tabiki kendini bilen centilmen erkelere lafım. Yoksa kadınlar hamamına soksan eski tas eski hamam. Meşhur laf, anlayan anlasın, anlamayana anlayan anlatsın!... Başarılarının devamı dileklerimle, sağlıcakla kal...........

tesekkur ederız fakat zaten b sarkı orjınal studyo ve yenı album sıngle nın ıcınde pb olarak yer almaktadır mod.yaptıgı ıse ordan yada baska sıtelerden alıp buraya eklemek oluyor kendı hazırlamıyor emek verıp sarkıları hazırlayan ınsanlara haksızlık yapmayalım lutfen

tesekkur ederız fakat zaten b sarkı orjınal studyo ve yenı album sıngle nın ıcınde pb olarak yer almaktadır mod.yaptıgı ıse ordan yada baska sıtelerden alıp buraya eklemek oluyor kendı hazırlamıyor emek verıp sarkıları hazırlayan ınsanlara haksızlık yapmayalım lutfen

Aslan yavrusu, demekki birşeyler biliyorsunki, çok rahat kafa tutuyorsun. Şahsen benim müzik değilde, enstrüman olarak çok fazla bir bilgim olduğum söylenemez. En sevdiğim, ama zamanında vakit bulamadığımdan enstrüman konusunda kendime bir şeyler kazandıramadım. Onun için müziği sadece evrensel bir sanat olarak gördüm. Bundan dolayı, rekabet değil sadece eğlenmek amacıyla kendimi odakladım. Geçim için para kazananlara lafım yok. Ama bu sitenin, isterdimki sadece müzik ve endtrümanları ile temaşa içinde bulunmalarıydı. İnşallah, çeşitli yönlerde tatmin olmamıza müsade edilirse bunlarda olacak ümidiyle, ŞAYET OLURSA. Bu rejimle elimizdeki sazlarda günah diye alınmazsa!............................................................

Teşekkürler

çok teşekkürler

Teşekkürler