• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Okan09 için a2000 kısa kısa demo by_ümit

PİYANİST ŞANTÖR

Paylaşımcı
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yok
Merhaba okan09 , senin şarkıları bilmediğim için çalamadım fakat kısa kısa canlı direk orgun üzerindeki waw kaydedici ile yaptığım demolar sen baya teferruatlı çok kanallı uğraşmışsın fakat benden bu kadar:) ses kalitesi farkı anlaşılıyor tabi iyi ses sistemi ile daha iyi anlaşılır.

Ekli dosyalar

• Audio_003.mp3
    984.4 KB · Görülen: 376
  • Audio_009.mp3
    703.6 KB · Görülen: 349
  • Audio_014.mp3
    716.7 KB · Görülen: 368
  • Audio_018.mp3
    756.6 KB · Görülen: 361
  • Audio_020.mp3
    576.3 KB · Görülen: 358
  • Audio_021.mp3
    877.9 KB · Görülen: 357
  • Audio_024.mp3
    769.3 KB · Görülen: 347
  • Audio_026.mp3
    614.2 KB · Görülen: 358
  • Audio_028.mp3
    657.5 KB · Görülen: 349
  • Audio_029.mp3
    570.5 KB · Görülen: 342
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Okan09 için a2000 kısa kısa demo by_ümit

gerçi arkadaş için yazmışsın elinize sağlık ....kendi adıma biraz daha alaturka ağırlılklı seslerde olabilirdi...tanımak isterdim...

saygılarımla

teşekkür ederim arkadaşım eline sağlık,ben senin gibi cihazı kötülemem gayet güzel sound,ama ben direk pc den kayıt ettiğim ve mp3 dönüştürdüğüm için baya bi ses kaybı var benim kayıtlarda,demem o ki yamaha a2000 ilede düğün bitirirsin pa 600 ilede pa 500 ilede önemli olan bunlarla evine ekmek götürebiliyorsan ne mutlu sana,zaten o çekiştiğimiz yerdede dikkat edersen baya bişeyler yazdım,sen cihazı beğenmeyebilirsin ama beğenip alanlara en azından saygın olsun arkadaşım,demolar için tekrar tşekkürler eline sağlık,bide kanal kanal kayıt la pek uğraşmazssın çok basit,saygılar...

a2000 wav kaydediyor bende onları program ile mp3 haline getirdim tabi ses kalitesi düştü benimde. Ayrıca benim kızdığım nokta bilinçsiz ve amatör acemi olup orgtan anlamayanlar bir bellemişler korg , çöp olsa korg diye şartlanmışlar hele bazı cahiller var yok korg düğün orguymuş yamaha bilmem ne orguymuş yani bu kadar saçma bir şey olurmu , yıllardan beri piyasadaki emo, cevo gibi uzmanlar hep korg a çalıştı bu çalışmalar korgu göklere çıkardı en sonunda emo bir el attı yamaha ya yamaha şaha kalktı birde tabi yamaha artık eski yamaha değil o a1000-or700 ler zamanından çok çok üst noktada sound kalitesine sahip ayrıca ben ketron sx3000 de kullanmıştım o da ayrı bir kalite ama değeri anlaşılamamış ve tünel müziğin beceriksizliğinden ilgisizliğinden ayaklara düşmüş bir aletti.Haaa bu arada ben iki kere korg aldım biri i30 gerçekten süper kaliteydi birde müzik hayatımda ki en rezil org olan pa55tr tam bir rezillikti berbat br sound ve kol gibi bir kazık işte korg bu kazığı pa600 ve 900 ile sürdürüyor malesef ve ben marka fanatiği değilim .

slm arkadaşlar güzel bir şalışma olmu ellerine sağlık bende org almayı düşünüyorum yeni başlıyacam allah izin verirse tavsiyeleriniz nelerdir lütfen yardımcı olun yamahamı org mu korg org mu