• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Olay olay yamaha a 1000 e bakın korg pa 800 ü çözdü..

Cevap: Olay olay yamaha a 1000 e bakın korg pa 800 ü çözdü..

bir modadır gidiyor pahalı aletlerde roman set taylan set vs set dedim durumu olmayan bu aletlere sahip benim gibi arkadaşlarda en azından tam olmasada kullanabilecekleri bir set hazırlayayım önce romen setlere başladım gerisi devam ediyor.tabiki aletin kapasitesi belli içine durum percisyon kit atma imkanı olsa çok daha güzel olacak ama sanırım böyle birşey imkansız.içinde bulunan arabic kitlerle dediğiniz gibi bu kadar olacak heralde...

imkansız diye birşey yoktur kardeşim türk insanı hele kafasına koysun yapar şimdi söliceğime kimse inanmaz roland e35 bu alete ritim yazılırmı e70 in altındaki düz modellerin hiç birine yazılmıyor ama zamanında ben onu bile yaptım evet e35 e ritim yazdım hatta karttaki ritimlrin üstüne yazmıştım ikincisi korg i4s bu aletede ritim yazılmıyor onuda arkadaşım başardı ve alete ritim yazdı yani yapınca uğraşınca çok şeyler yaparsın bak yamaha kullanmadım çok eskiden psr 64 diye klavyesini kullandım neredeyse 25 yıllık bir alet ona bile ritim yazabiliyordum şimdi de bir çalışmam var boş kaldıkça akşamları hiç bir enerji kullanmadan 220 volt 300-600 watt gücünde kendi elektiriğimi üretim projesi çalışmalarım var zannedersem 2 aya kadar bitiririm ----başarılar dilerim kardeşim saygılar

Arkadaşım sağolasın ben a 1000 i 6 sene kullandım orada bay nokia 9.8var o benim yazdığım ritim çok gururlandırdın beni o yıllarım aklıma geldi çok teşekkürler saygılar. ..

bu kit değiştirme konusunda bilgisi olan arkadaş varsa beraber çalışma yaparak çok güzel ritimler ortaya çıkartırız yamaha a 1000 ci arkadaşlara

by 1983 arkadaşım bir zamanlar bende roland g 600 bomba set yapıp siteye sundum.aradan 3 yıl geçti erzurumda tesadüf g 600 de gördüm onda da benim set vardı.çok güzel bir duygu