• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

olayyy pa300 set gokhan43

Cevap: olayyy pa300 set gokhan43

arkadaşlarım merhaba 32 mb lık pa300 e yapılmayanı yaptık ve set çalışmamız %50 tamamlandı olmayan pad ler olmayan meyan sesleri olmayan ritimleri düzenleyerek pa300 e yakışır bir set düzenledik ve sizlerin beğenisine sunuyoruz bizi takip edin
saygılarımla

işte setimiz

kütahyada gökhan

hocam paylaştığınız seti bulamadık? ben mi göremiyorum acaba. Nereden indireceğiz acaba? Teşekkürler

emegınıze saglık hocam begendım

yaptığınız seti bekliyoruz. yalnız bir sorum olacak. cihazın içindeki fabrikasyon sesleri siliyorsunuz değil mi?

güncellllll

ne zaman paylaşılyor set adaşım ibrahim hocama yaptırdık bir set on numara set hazırladı setin tek eksiği insan sesli padleri umarım sen de güzel setini en kısa zamanda paylaşırsın ... iyi çalışmalar

neyin olayı bu anlamadım doğrusu

selam mrb abi bende de pa300 var madenci kardeşine yardımcı ol abi yeniyim ah b,ir çalsam şunu neler yapmam yaa

Kardeşim eline sağlık şimdiden sabırsızlanmaya başladım..

Hani set nerde 4 aydir

Bence bu set bitmeyecek arkadaslar. Konu yayinlandiginda 1 veya 2 hafta icinde seti tamamlayip yayinlariz dendi fakat 4,aydan fazla gecti set hala yok. Bence bu setin üzerine bir bardak su icelim vede bosuna beklemeyelim. Nedersiniz. ?