• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ölen 35 kişiden birinin FACEBOOK SAYFASI

ZAFER 1983

Altın
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 800 PA 500 TR
sizce asker mi hata yaptı-sizce asker masum insanlarımı öldürdü,--devlet bunlara tazminatmı ödeyecek şimdi,,link açılınca resimin üzerine tıklayın rersimler değişecek diğer resimleride izleyebilirsiniz,yada linkteki resimin üzerinde rakamlar var onların hepsi resim,izleyin buyurun

bu arada linki değiştirdim,ölen şahısın facebookunu kapatmışlar,neler vardı neler tam pkk lı idi,bu da yeni link burada resimlerin bir kısmı var sadece,

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: ölen 35 kişiden birinin FACEBOOK SAYFASI

şerefsizler başka bir şey demiyorum bunlar tam bir vatan haini dağ faresi

demekki askerimiz 12 den vurmus cenaze torenlerindende belli zaten ne olduklari....
fakat anlamadigim sayfada beni olu olarak ilan etmisler iste ben burdayim diyor anlasilan o serefsiz olmemis daha...

demekki askerimiz 12 den vurmus cenaze torenlerindende belli zaten ne olduklari....
fakat anlamadigim sayfada beni olu olarak ilan etmisler iste ben burdayim diyor anlasilan o serefsiz olmemis daha...

cenazelerin hepsi otopsiden geçmiş ve hangi cesedin kime ait olduğu belirlenmiş,her zaman olduğu gibi bu da psikolojik bi oyundur belki,yada kendini yaşadığını kanıtlasın,

bunlar hep devleti yıpratmaktır,artık halkta neyin ne olduğunu öğrendi,devlete oynanan oyunların sonu acı olur,müslümanız birlik olmamız gerekir kürt türk laz çerkes v.s v.s bu milletler hep birbirinden kız alıp verdiler şu zamana kadar ve hala devam ediyor,arada kan bağı var ve biz müslümanız müslümanlar kardeştir,dış güçlerin oyunlarını artık boşa çıkaralım,

onların istedikleri türkiyede iç karışıklık,kürtleri devlete soğutup kışkırtmak ve iç savaş çatışma çıkarmak,uyanalım artık dostlar,bu oyunlara gelmeyelim,nerede müslüman devleti varsa karıştırıyolar tüm müslüman devletleri karışık şu anda,ama türkiyeyi yıkamadılar yıkamayacaklar,neden avrupada neden amerikada karışık ülke yok,neden hep müslüman ülkeler karışık,bi düşünün,birlik olma zamanı,halkımızın bi kısmı maalesef kandırılıyor,

dış güçlerin istedikleri kürtlerle türklerin arasına husumet sokmaktır,buna müsade etmeyelim

frden slmlar sevgili zafer iyi konu acmisin allah razi olsun olenlerin zaten pkk pici olduklarini allahda kuluda biliyo bosa bomba yemedi o neyse gerisini solemeyim ama tabiki oyun icin sivil dediler demekki turk ucaklari her bombalamada boyle yapiyo hedef 12 bos donmuyor insallah kim ne yaparsa yapsin demekki devlet isderse bu ermeni dollerinin isi iki tane f16 nin kalkmasiyla biter ama duzgun kalksa ve heronlar duzgun yonlendirilse neyse insallah kisa zamanda allah bu milleti bu pkk soysuzlarindan senide renodan kurtarir isallah heheh aeo kib bu devlete ihanet edip ekmegini yiyenler o devletin f16 larindan bombayi catal kasik yerler gelenek bu abi

Sevgili dostlar verilen linki ben açamadım malum yaş kemale eriyor sizl gençler kadar marifetli değilim. Bu nedenle vermek istediğiniz mesajı alamadım alamadığım için de yorum yazmam doğru olmaz. ancak, yörede saldırıya uğrayan Sn. Cumhuriyet Savcı'mızın şu açıklamalarını sizlerin düşüncelerine ışık tutması açısından sizin de izlemenizde yarar gördüm. Her şeyden önce Türkiye dünyanın en sayılı ülkeleri arasındadır. Meyve veren ağaç taşlanır hesabı dış güçlerin taşlamalarına alet olmayalım lütfen. Saygılarımla,

hedef 12 den vurulmustur,mahsum köylü ayaklarini gecsinler,daglarda dolasan daglarda geberir