• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

OMEXR BK5 RemiX 9-8 2014

OmeXrRoland

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
EM50OR x2, EM55OR, G1000, BK5OR
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: OMEXR BK5 RemiX 9-8 2014

X Bir cihaz var. Forumda son zamanlarda 1 yada 1-2 arkadaş sayesinde popüler konular arasında olan klavye. Abartmadan söylüyorum 100 liralık çocuk orglarındaki gibi ritimleri, davul kiti bile denmez,tahta basslar dahi denmez o kadar iğrenç. Ama bakıyorum muhtemelen kimse kullananları kırmak istemediği için gerçeği yazmıyor. İyi diyenlere bakıyorum hepsi bu işten anlayanlar. Ritime bakıyorum 5-10 saniye dayanabiliyorum kapatıyorum.

Hele hele onun ardından Bk-5'i dinlediğimde kendimi sanki , hani bulutların üstünde biryer var,orası profesyonel müziğin olduğu yer- işte kendimi oraya terfi etmiş gibi hissediyorum. :)

Üstüne birde ÖMER arkadaşımız gibi ritim yazanlar olunca (ki zaten birkaç kişiler) yeme de yanında yat.

Teşekkürler.

Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar, Roland Türkiye yakın zamanda BK5 sitesinde 2014 set ritimlerini yayınlayacaktır, bilgilerinize..

Millet nevale nevale diye ağlarken,Roland Türkiye ısrarla nevale bolluğuna rağmen yenilerini çıkarmaya devam ediyor. Ben yarısından çoğunu kullanamıyorum bile. Özellikle BK-5 kullanıcılarının paylaşımları da üzerine eklenince dünya kadar ritim ve ses... :)

Herkes nevale arıyor ben ise usb'den ayıklama yapıyorum siliyorum birçoğunu çünkü çok fazla bana. :D

ömer hocam bekledigim rtim diyorum biran once bizlerler paylasirsaniz sevinirim sanirim bk 5 kendini bu rtimlerle daha on plana cikaracak emegin icin tesekkurler

ömer hocam bekledigim rtim diyorum biran once bizlerler paylasirsaniz sevinirim sanirim bk 5 kendini bu rtimlerle daha on plana cikaracak emegin icin tesekkurler

katılıyorum erhan kardeşim aynen sana.Roman seven birisi olarak bu tarz rritimlerin cihazı dahada yukarılarataşıdığına inanıyorum.Ömer üstadında elllerine sağlık.Yine süper bir ritimle karşımızda...

bravo ömer çok beğendim eline sağlık... darbukalar şahane geliyor

Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar..

başarılı olmuş sevgili ömer narin devamını dileriz. mürhen sarmacı ve sizin sayenizde roland hiç görmediği desteği gördü teşekkürler.