• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

one touch özelliği turk ritimlerinde varvasyon değiştirmiyor lutfen yardim edin.

Ravenclaw

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
kdp90,bk5 or
BK5 or'da one touch özelliği turk ritimlerinde varvasyon değiştirmiyor lutfen yardim edin. Diger arap ritimlerinde, avrupa ritimlerinde one touch ozelligi ile hem sesi hem varvasyonu tek tusla degistirebiliyorum. Ama turk ritimlerinde ses degisiyor ritim degismiyor. ben ikisininde degismesini istiyorum yardim lutfen. cok eskiden psr a300um vardi sonra kdp 90 a gectim 9 yil sonra klavyelere geri donus yaptim. yeni sayilirim

Cevap: one touch özelliği turk ritimlerinde varvasyon değiştirmiyor lutfen yardim edi

menü bölünde one touch tutma bölününe gir hayır ı evet e çevir ses değişince ritimde değişir

Cevap: one touch özelliği turk ritimlerinde varvasyon değiştirmiyor lutfen yardim edi

dediginizi yaptim turk stilleri harici butun stiller de calisiyor. sadece turk ritimlerinde bir turlu degismiyor beceremedim.

cihazın kendi üzerindeki ritimlrde bunu yapamazsınız çünkü hafızaya ilk kayıt yapılırken böyle yapılmış alet kullanıcıya kapalı dır dilerseniz bu ritimleri usb üzerine kopyalayıp usb den çaldırırsanız o zaman one touch a müdahale edebilirsiniz.istediğiniz gibi kayıt edebilir.istediğiniz seside varyasyonlara atayabilirsiniz.

cihazin ritimlerini usb ye nasil kopyalayabilirim,?

kopyalamak istediğin ritme gel write tuşuna bas ritmi ister olduğu gibi istertsen de adını değiştirerek kopyalarsın ancak bu kopyalanan ritimler performansların içine listem olarak kayıt olur buradan bilgisayar üzerinden ritimler bölününe atabilirsin

Tesekkurler Fantom :)