• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

or 700 arap ritimleri

• Konbuyu başlatan mali82
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 9
  • Görülen : 4K

mali82

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yamaha or700 v2-Yamaha CG 120-A
merhaba bütün yamahacılara selamlar. düz or 700 ün yani v1 veya v2 ye çevrilmemiş or 700 ün arap ritimlerini nerden bulabilirim yani orjinal halindeki ritimleri?

Cevap: or 700 arap ritimleri

.
Yamaha OR700 dawnload bölümüne bakabilirsin.
Eğer bulamaz isen klavye üzerinden kaydedip verebilirim.

Bu arada profilinde Yamaha Or700Tr V2 yazıyor. Kendi klavyen üzerinde de bunlar mevcuttur.
Bunlara ulaşmak için klavyen kapalı durumdayken arka taraftaki swich TR konumundan diğer konuma getir ve klavyeyi aç. Klavyen düz Or700 olarak açılacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

.
Yamaha OR700 dawnload bölümüne bakabilirsin.
Eğer bulamaz isen klavye üzerinden kaydedip verebilirim.

Bu arada profilinde Yamaha Or700Tr V2 yazıyor. Kendi klavyen üzerinde de bunlar mevcuttur.
Bunlara ulaşmak için klavyen kapalı durumdayken arka taraftaki swich TR konumundan diğer konuma getir ve klavyeyi aç. Klavyen düz Or700 olarak açılacaktır.

yanılıyorsun arkadaşım anahtarın bir tarafı v1 bir tarafı v2 yani arap ritimleri v2 de yok

evet piyanist şantör arkadaşın da dediği gibi anahtarın sol tarafı v1 sağ tarafı v2 oluyor ben düz or 700 ün arap ritmlerini arıyorum.yamaha nın resmi sitesinede baktım bulamadım ondan burada bi başlık açtım arkadaşlar bu konuda bilgi sahibi olan üstadlardan yardım bekliyorum teşekkür ederim.

ben de arşivi araştırdım. Sana bu ritimleri ancak V1 (anahtar sol arabic, anahtar sağ V1)sahibi kullanıcılar kopyalayıp verebilir. Ben halen araştrırmaktayım.

tamam salim kardeşim saolasın betermen kendi klavyesinden kopyalayıp bana yollayacak yada burayada koysa olur isteyen arkadaşlarda indirir.

.
Değerli Yamaha Or700Tr V1 ve V2 kullanıcı arkadaşlar

Klavyenin Tr modeline çevrilmeden önceki düz Or700 ritimlerini paylaşıyorum.

Pasword : betermen

Link :

hocam download bölümüne yazdım ama buraya da yazayım saolasın tekrar teşekkürler.

link kapanmış betermen arkadaşım zip olarak paylaşabilirmisin?

kardeşim dogru durust paylaşım yapın yapacaksanz