• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

or 700 de,de böyle elektro olsa salimim

• Konbuyu başlatan siv700
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 21
  • Görülen : 5K

siv700

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok

harbi güzel ses yapmış tam doğu elektrosu valla Loop elektrolara dikkat:) bittim valla bittim 700leri satıp 9000 mi alsam acaba

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: or 700 de,de böyle elektro olsa salimim

video bana ait kardeşim :) bitmene sevindim...psr9000 çok güzel cihaz..tabi çözebilene...

babacan valla bittim bu elektro tam doğuda calınan elektronun aynısı valla helal olsun diyim nediyim 1 saattir seyrediyom bukadar tatlı elektoyu hicbiryerde duymadımda görmedimde or 700 duracak ama ilk fırsatta 9000 ni alacağım nediyim ellerine sağlık sende orgda büyüksünüz valla ben dinlemeye devam edeyim :):):)

or700 de de öyle bir bağlamam vardı bi ara gönderirim.loop değil ama ses.biliyosun or700 sample almıyo.

aslında babacan yapılabilir ama önemli olan efeck değerlerini tam verebilmek sesin gidip gelme PHAZER olayı tam bunun gibi olabilmesi için sesin gidip gelme olayını iyi ayarlamak lazım bu konuda bilgi verebilirsen sevinirim

yaw vala hergün izliyorum bu videoyu bütün akrabalara gösteriyorum :) kadir abi or 700 diyarbakır halayı diye bi videon vardı ordaki elektroyu paylaşırsan çok sevinirm :)

onu paylaşcam setle beraber :)

valla artık 700 yanına bi 9000 yakışır diyorum sıfırı nekadar bilgisi olan varmı yada sıfırı daha piyasada varmı :) kadir kardeş cok sağolasın

maalesef psr9000 sıfırı pa80 ile beraber çıkmıştı.ama maçı pa80 kazandı.yamahayı kimse çözemediği için.ama çözülünce neler yapılıyı görüyosunuz...psr9000 ikincieli şu anda 1700-2000 arası değişiyor.alırken 64 mb ve harddiskli olmasına dikkat edin arkadaşlar.